Logo MojaObčina.si

Kobarid

JUTRI
8°C
3°C
PET.
6°C
4°C
3329

Kobariška telovadnica bo letos dokončno urejena

V kobariški telovadnici poteka druga faza prenove garderob in sanitarij, v sklopu katere se urejata še zadnji dve garderobi ter sanitarije v pritličju in nadstropju. Dela se bodo zaključila predvidoma do septembra.

Vrednost naložbe znaša 161 tisoč evrov. Del sredstev je Občina Kobarid pridobila iz javnega razpisa Fundacije za šport (skoraj 26 tisoč), razliko pa je zagotovila s povratnimi sredstvi iz 23. člena Zakona o financiranju občin.

 
Občina je na razpisu Ministrstva za izobraževanje, znanost in šport pridobila tudi del sredstev za zamenjavo dotrajanega poda v telovadnici, ki se uporablja za šolske namene, vadbe društev, klubov in rekreacijo ter izvajanje šolskih in kulturnih prireditev. Zamenjava poda bo izvedena v letu 2017. Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!
Digitalni marketing v Slovenij