Logo MojaObčina.si

Kobarid

DANES
36°C
19°C
JUTRI
38°C
19°C
Deli
4172

Prodaja letnih dovolilnic za parkiranje

Vse občane občine Kobarid in zaposlene v naselju Kobarid obveščamo, da so dovolilnice za parkiranje za leto 2018 že v prodaji na Občini Kobarid vsak delovni dan v poslovnem času. Cena letne dovolilnice za leto 2018 znaša 10 evrov.

Letna dovolilnica imetnikom prinaša določene ugodnosti, in sicer neomejeno parkiranje na določenih območjih kratkotrajnega parkiranja (modra cona) ter enourno brezplačno parkiranje na parkirnih površinah, kjer se plačuje parkirnina (Volaričeva ulica in Trg svobode). V tem primeru je treba poleg dovolilnice namestiti parkirno uro z označenim časom začetka parkiranja.


Omenjene letne dovolilnice ne veljajo na parkiriščih v Zaročišču in ob Nadiži, kjer režim zaenkrat ostaja nespremenjen ter v naselju Robič pri športnem igrišču, kjer vsi uporabniki lahko parkiranju 2 uri brezplačno.


Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi