Logo MojaObčina.si

Kobarid

DANES
21°C
13°C
JUTRI
24°C
12°C
1937

Osrednja regijska slovesnost ob 1. marcu - dnevu Civilne zaščite s podelitvijo priznanj

Letos bo osrednja regijska slovesnost ob 1. marcu - dnevu Civilne zaščite s podelitvijo priznanj potekala v Kobaridu.

Uprava Republike Slovenije za zaščito in reševanje, Izpostava Nova Gorica v sodelovanju z Občino Kobarid organizira osrednjo regijsko podelitev priznanj Civilne zaščite ob 1. marcu – dnevu Civilne zaščite.

Svečana podelitev bo potekala v torek, 6. marca 2018, ob 11. uri v dvorani Doma Andreja Manfrede v Kobaridu.


Priznanja in nagrade bodo podeljena najbolj zaslužnim pripadnikom Civilne zaščite, pripadnikom prostovoljnih reševalnih enot, služb in sestavov ter drugim posameznikom, skupinam, občinam ter gospodarskih družbam, zavodom in drugim organizacijam na območju Severne Primorske, za zasluge in prispevek pri razvoju in krepitvi pripravljenosti, izvajanju zaščite, reševanja in pomoči ter odpravljanju posledic naravnih in drugih nesreč v preteklem obdobju.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi