Logo MojaObčina.si

Kobarid

JUTRI
11°C
-3°C
PON.
15°C
-2°C
4172

Hop ON Hop OFF KOBARID se letos povezuje z BENEČIJO gor in dol

V soboto, 23. junija, bo na Kobariškem ponovno začel voziti avtobus Hop ON Hop OFF Kobarid, ki bo povezoval podeželje, oddaljene turistične točke, kopališča ob Nadiži in izhodišča za pohodniške ter kolesarske izlete s središčem Kobarida. Do 31. avgusta bo vozil vsak dan in bo omogočal tudi  prevoz koles.

 

Na isti dan bo avtobus BENEČIJA gor in dol povezal Kobarid z Čedadom in beneškimi vasmi. 

 

Vozni red z zemljevidom bo pred začetkom sezone objavljen na spletnih straneh Občine Kobarid in Javnega zavoda za turizem Dolina Soče. Natisnjen izvod bo zainteresiranim na voljo v prostorih turistično-informacijskega centra v Kobaridu.


 

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!