Logo MojaObčina.si

Kobarid

DANES
7°C
0°C
JUTRI
7°C
-2°C
Deli
4172

Kobariška telovadnica odpira svoja vrata

V športni dvorani Kobarid se je zaključila zamenjava parketa in telovadnica bo od četrtka, 23. novembra 2017 dalje odprta za uporabnike. Urnik ostaja nespremenjen in je objavljen v priponki. 

Skupna vrednost investicije je znašala 73 tisoč evrov. Občina Kobarid je del sredstev, okoli 42 tisoč evrov, pridobila na razpisu Ministrstva za izobraževanje, znanost in šport, razliko pa je zagotovila v Rebalansu II. Proračuna Občine Kobarid za leto 2017.

 

Z zamenjavo parketa je kobariška telovadnica dobila dokončno novo podobo. Telovadnica bo uradno predana namenu v petek, 1. decembra 2017, ko se bosta na parketu pomerili ekipa KMN Oplast Kobarid in FC Maribor. 

 


Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!
Digitalni marketing v Slovenij