Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za petek, 21.09.2018

jasno
Ponoči se bo povsod razjasnilo, ponekod po nižinah bo nastala megla. Najnižje jutranje temperature bodo od 10 do 15, ob morju okoli 18 °C.
15°C | 30°C
sobota, 20.09.2018
16°C | 31°C
nedelja, 22.09.2018
18°C | 23°C
ponedeljek, 23.09.2018
11°C | 26°C
torek, 24.09.2018
14°C | 28°C
Opozorila
Četrtek, 20.9.2018 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
15°C
30°C
jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Občinske Gasilci in zaščita

128. redni letni Občni zbor PGD Kobarid


GASILCI IN ZAŠČITA

| |
05.03.2018      12:00
A A

128. redni letni Občni zbor PGD KobaridPrisotne je pozdravil in nagovoril župan Občine Kobarid Robert Kavčič. Foto: PGD Kobarid
Prisotne je pozdravil in nagovoril župan Občine Kobarid Robert Kavčič. Foto: PGD Kobarid
Deli:

V soboto, 24. februarja 2018 je v Domu Andreja Manfrede v Kobaridu potekal 128. redni letni Občni zbor PGD Kobarid. Zbora se je udeležilo 58 članic in članov, s svojo prisotnostjo pa nas je počastilo tudi 27 gostov. 

Pregledali smo preteklo delo ter si zadali cilje za naprej. Ugotovljeno je bilo, da smo v letu 2017 za gasilske aktivnosti opravili skupno 5199 delovnih ur oz. se v gasilskem domu srečali 287 krat. Ta številka bi bila seveda višja vkolikor bi bile beležene vse aktivnosti! Poleg tega smo pravili 94 intervencij in zanje porabili skupno 1086 delovnih ur.

Kongresno leto je tudi v naše društvo prineslo volitve. Funkcijo predsednika bo, z devet članskim upravnim odborom, po novem opravljal Sašo Rosič, operativo pa bo, skupaj z enajst članskim poveljstvom in desetarji, naslednjih pet let vodil Matjaž Gregorčič. Hkrati so bili soglasno potrjeni tudi, članice in člani, v različnih odborih in komisijah, ki so potrebne za normalno delovanje društva.

Od gostov so nam pozdravno besedo namenili: župan Občine Kobarid Robert Kavčič, častni predsednik GZ Kobarid tov. Gregorčič, Poveljnik Štaba Civilne zaščite Občine Kobarid Marko Lavrenčič, ki nam je v uporabo predal tudi praktično darilo (dežne plašče), pomočnik komandirja PP Bovec Robert Horvat, predsednik Gasilske zveze Kobarid tov. Grković, častni član PGD Kobarid tov. Kranjc ter predstavniki prijateljskih gasilskih enot iz Čedada (VFV Cividale), avstrijske Bistrice ob Zili (FF Feistritz/Gail), Breginja, Drežnice, Mosta na Soči, Srpenice, Sela, Tolmina in Bovca.

Ob koncu so bila podeljena priznanja, napredovanja in odlikovanja zaslužnim članicam in članom ter druženje. 

 

Dosedanje vodstvo društva se ob tej priložnosti iskreno zahvaljuje vsem, ki ste s svojim delom pripomogli, da je bilo gasilsko leto 2017 uspešno, novo vodstvo pa se nadeja dobrega sodelovanja in dela tudi v bodoče. Nenazadnje hvala tudi ekipi, ki je poskrbela za pripravo in nemoten potek občnega zbora.

PGD Kobarid 

 
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Kobarid!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!Bodite prvi pri oddaji mnenja.