Logo MojaObčina.si

Kobarid

JUTRI
32°C
16°C
TOR.
34°C
17°C
Deli
3120

Eco Kamp Koren med 20 najboljšimi kampi v Evropi

Bralci mednarodne spletne izdaje častnika The Guardian so izbirali najbolj slikovite destinacije, z zanimivimi aktivnosti in najlepšo kuliso za kampiranje v Evopi. Eco Kamp Koren iz Kobarida se je po izboru Guardiana uvrstil med 20 najboljših kampov v Evropi. 

Bob, bralec častnika The Guardian, je Eco Kamp Koren opisal z besedami: "Kamp Koren se nahaja v čudovitem okolju, ob vznožju Julijskih Alp in na bregovih reke Soče s številimi kanjoni, soteskami in slapovi. Je prvih slovenski kamp, ki je pridobil evropske oznake za okoljski kamp in trajnostni turizem. Tam so šotorske parcele, vendar smo mi bivali v čudoviti leseni eko-brunarici za šest ljudi. V kampu so na volju tudi številne dejavnosti, s poudarkom na vodnih aktivnostih. Vožnja s kajakom je bila za nas vrhujec, otroci pa so uživali tudi na plezalni steni. V trgovini najdete lokalno - ekološke pridelke."  

Iskrene čestitke!

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi