Logo MojaObčina.si

Kidričevo

JUTRI
1°C
-7°C
PON.
2°C
-5°C
Deli
5075

Zajček išče jajček

Zveza kulturnih društev je tudi letos ob velikonočnih praznikih organizirala tradicionalno prireditev za otroke.
Prireditev ob velikonočnih praznikih je letos potekala v večnamenski dvorani OŠ Kidričevo, ker jo je organizatorjem, Zvezi kulturnih društev, malo zagodlo vreme.
Otroci so si najprej ogledali prikupno predstavo O dveh zajčkih, ki jo je pripravilo gledališče KUKUC. V nadaljevanju dopoldneva pa so sledile delavnice za otroke, kjer so se malčki preizkusili v poslikavi obraza, sejanju korenčka, izdelavi velikonočnih pirhov in zajčkov iz PVC-lončkov … Najbolj radovedni pa so na koncu na dvorišču OŠ Kidričevo iskali čokoladna jajčka, ki jih je pred tem skril vedno nagajivi velikonočni zajček. Zajček se je letos še posebej potrudil, saj so bila okusna jajčka zelo dobro skrita …

Eva Žunkovič

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!