Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za ponedeljek, 23.10.2017

oblačno
Zvečer bo oblačno s padavinami, tudi posameznimi nevihtami, ki bodo ponoči od zahoda slabele in do jutra že večinoma ponehale. Ponekod bo pihal severni veter, na Primorskem sprva močna burja, ki bo postopno slabela in do jutra ponehala. Najnižje jutranje temperature bodo od 1 do 8, ob morju okoli 11 stopinj C.
7°C | 12°C
torek, 24.10.2017
9°C | 15°C
sreda, 25.10.2017
4°C | 16°C
četrtek, 26.10.2017
5°C | 22°C
Opozorila
Nedelja, 22.10.2017 ob 17h
Zvečer bo na Primorskem pihala zmerna do močna burja. Na izpostavljenih mestih bodo najmočnejši sunki vetra dosegali hitrost od 100 do 120 km/h. Že v drugi polovici noči na ponedeljek bo hitro slabela.
7°C
12°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice

Zajček išče jajček


NOVICE

| |
19.05.2017      13:22
A A

Zajček išče jajček


Zveza kulturnih društev je tudi letos ob velikonočnih praznikih organizirala tradicionalno prireditev za otroke.


Deli:
Prireditev ob velikonočnih praznikih je letos potekala v večnamenski dvorani OŠ Kidričevo, ker jo je organizatorjem, Zvezi kulturnih društev, malo zagodlo vreme.
Otroci so si najprej ogledali prikupno predstavo O dveh zajčkih, ki jo je pripravilo gledališče KUKUC. V nadaljevanju dopoldneva pa so sledile delavnice za otroke, kjer so se malčki preizkusili v poslikavi obraza, sejanju korenčka, izdelavi velikonočnih pirhov in zajčkov iz PVC-lončkov … Najbolj radovedni pa so na koncu na dvorišču OŠ Kidričevo iskali čokoladna jajčka, ki jih je pred tem skril vedno nagajivi velikonočni zajček. Zajček se je letos še posebej potrudil, saj so bila okusna jajčka zelo dobro skrita …

Eva Žunkovič


0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Kidričevo!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Koledar dogodkov Preglej vse
Oktober 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31
22.10.2017
Danes ni dogodkov.

Bodite prvi pri oddaji mnenja.