Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sreda, 21.03.2018

oblačno
Ponoči in zjutraj bo večinoma oblačno, nekaj jasnine bo predvsem na severu in zahodu države. Na Primorskem bo pihala zmerna do močna burja, drugje se bo krepil severni do severovzhodni veter. Najnižje jutranje temperature bodo od -7 do -2, na Primorskem okoli 3 °C.
-3°C | 4°C
četrtek, 20.03.2018
-4°C | 4°C
petek, 22.03.2018
-5°C | 5°C
sobota, 23.03.2018
-3°C | 8°C
nedelja, 24.03.2018
1°C | 10°C
Opozorila
Torek, 20.3.2018 ob 18h
Najmočnejši sunki burje bodo na izpostavljenih mestih od torka zvečer do četrtka zjutraj nad 100 km/h.
-3°C
4°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

Resevna – planinski izlet PD občine Kidričevo ......


ŠPORT

| |
18.10.2017      14:46
A A

Resevna – planinski izlet PD občine Kidričevo


V soboto, 7. 10. 2017, smo se z učenci planinskih krožkov OŠ Cirkovce, OŠ Kidričevo in podružnične šole Lovrenc udeležili planinskega pohoda na Resevno.


Ekipa na vrhu Resevne pri stolpu
Ekipa na vrhu Resevne pri stolpu
Deli:

Naš pohod se je začel na robu mesta Šentjur pri Celju, kjer smo najprej pregledali vso potrebno opremo in se nato podali na pot proti našemu cilju, ki je tokrat bil na Resevni. Kljub jutranji megli nas je že po nekaj opravljenih metrih višine pričakalo sonce, ki nas je spremljalo cel čas našega pohoda. Po dveh urah in pol smo prispeli na naš cilj, kjer smo najprej naredili nekaj gasilskih fotografij in se nato podali na vrh razglednega stolpa. Ker nam je bilo vreme naklonjeno, nas je na stolpu pričakal lep razgled na okoliške kraje. Nato smo pri planinskem domu naredili daljši postanek, se okrepčali, požigosali planinske dnevnike in se začeli veselo vračati po krožni poti proti kraju, kjer nas je čakal avtobus. Preživeli smo lep sončni dan. Želimo si, da bi nam letošnja pozna jesen naklonila več lepega vremena in še kakšen tovrstni planinski pohod v začetku meseca novembra.


Ivan Kojc, vodnik PZS

PD občine Kidričevo
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI PLANINSKO DRUŠTVO OBČINE KIDRIČEVO? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


PLANINSKO DRUŠTVO OBČINE KIDRIČEVO
PLANINSKO DRUŠTVO OBČINE KIDRIČEVO
LOVRENC NA DRAVSKEM POLJU 7
Tel:
Koledar dogodkov Preglej vse
Marec 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
25.03.2018 | Kultura
Proslava ob materinskem dnevu
26.03.2018 | Tečaji in delavnice
Pomladne otroške delavnice z DPD Svoboda Kidričevo

Bodite prvi pri oddaji mnenja.