Logo MojaObčina.si

Kidričevo

DANES
0°C
-4°C
JUTRI
2°C
-2°C
Deli
4582

Resevna – planinski izlet PD občine Kidričevo

V soboto, 7. 10. 2017, smo se z učenci planinskih krožkov OŠ Cirkovce, OŠ Kidričevo in podružnične šole Lovrenc udeležili planinskega pohoda na Resevno.

Naš pohod se je začel na robu mesta Šentjur pri Celju, kjer smo najprej pregledali vso potrebno opremo in se nato podali na pot proti našemu cilju, ki je tokrat bil na Resevni. Kljub jutranji megli nas je že po nekaj opravljenih metrih višine pričakalo sonce, ki nas je spremljalo cel čas našega pohoda. Po dveh urah in pol smo prispeli na naš cilj, kjer smo najprej naredili nekaj gasilskih fotografij in se nato podali na vrh razglednega stolpa. Ker nam je bilo vreme naklonjeno, nas je na stolpu pričakal lep razgled na okoliške kraje. Nato smo pri planinskem domu naredili daljši postanek, se okrepčali, požigosali planinske dnevnike in se začeli veselo vračati po krožni poti proti kraju, kjer nas je čakal avtobus. Preživeli smo lep sončni dan. Želimo si, da bi nam letošnja pozna jesen naklonila več lepega vremena in še kakšen tovrstni planinski pohod v začetku meseca novembra.


Ivan Kojc, vodnik PZS

PD občine Kidričevo

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!
Digitalni marketing v Slovenij