Logo MojaObčina.si

Kidričevo

DANES
26°C
18°C
JUTRI
27°C
17°C
Deli
871

NOV USPEH ZA TWIRLING KLUB SAŠO

V soboto, 8. 6. 2019,  je v Slovenski Bistrici potekal mednarodni turnir v twirlingu, Slovenia Open 2019, na katerem so se pomerili tekmovalci iz Slovenije in Hrvaške.

Tekmovanje je bilo organizirano pod okriljem domačega kluba Twirling kluba Sašo. Hkrati je bil to turnir z največ nastopajočimi doslej, saj je bilo moč videt več kot 210 tekmovalnih nastopov. Twirling klub Sašo pa je tudi na tem tekmovanju dosegel doslej največji uspeh na takšnih turnirjih, saj je v svojo vitrino pospravil novih odličij, in sicer 19 zlatih, 5 srebrnih ter 3 bronasta, poleg tega pa še dve 4. mesti, 5. mesto, dve 6. mesti, 9. mesto, 10. mesto, 12. mesto in 14. mesto.

 

Klub so zastopali: Nika Felicijan, Nika Fajs, Asja Lamberger Al Khatib, Sanja Kmetec, Eva Mlaker Sambolec, Maja Tič, Mendi Pivec, Ajda Motaln Godec, Iva Justinek, Alja Marič, Tea Špoljar, Evelina Škornik, Martina Brdnik, Julija Žitnik, Leja Gorjup, Aneja Juhart, Mia Škornik, Kei Koren, Mima Hren, Larissa Repnik, Neli Žunko, Fiona Kamenik, Loni Skrbinšek, Gaja Muršec, Jakob Brdnik, Melani Gril, Viktorija Medved, Alina Ahmedovič, Amadeja Gobec, Ela Unuk, Iza Kmetec ter Hana Korže.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi