Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za torek, 17.07.2018

pretežno jasno
Plohe in nevihte se bodo nadaljevale v noč na torek in so lahko predvsem na jugu tudi močnejše.
16°C | 28°C
sreda, 16.07.2018
14°C | 27°C
četrtek, 18.07.2018
14°C | 30°C
petek, 19.07.2018
16°C | 28°C
sobota, 20.07.2018
14°C | 30°C
Opozorila
Ponedeljek, 16.7.2018 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
16°C
28°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

Nogometni klub Aluminij postavlja nove ......


ŠPORT

| |
26.09.2017      20:42
A A

Nogometni klub Aluminij postavlja nove mejnikeOtvoritvena tekma v Športnem parku NK Aluminij
Otvoritvena tekma v Športnem parku NK Aluminij
Deli:

Nogometni klub Aluminij je v kratkem obdobju v svoji infrastrukturi postavil pomembna mejnika. Pokrita tribuna in žarometi so ključna pridobitev za športni park, v katerem domuje okoli dvesto članov, ki v svojih prostorih med drugim gostijo tudi najvišji nivo tekmovanj slovenskega nogometa.

Ob otvoritveni tekmi na razsvetljenem glavnem igrišču Športnega parka NK Aluminij, ko so se Kidričani srečali z Mariborom, smo slišali: »Ti mejniki se postavljajo predvsem za naše najmlajše, da bodo svojo željo do igre v prihodnosti lahko izkazovali ob še bolj kvalitetnih pogojih, in za našo prvo ekipo, ki se danes bori v elitni deseterici najboljših moštev Slovenije.«

Športni park NK Aluminij se razprostira na približno šestih hektarjih površin, obdanih z gozdovi. Na voljo so štiri velika igrišča z naravno travo, malo in veliko igrišče z umetno travo, ograjeno igrišče z mivko ter dodatne manjše vadbene površine. Večerne tekme so bile do sedaj mogoče na igrišču z umetno travo, ki se mu je z lastnimi sredstvi, s pomočjo glavnega pokrovitelja Taluma, d. d., in z obljubljeno pomočjo Nogometne zveze Slovenije pridružilo tudi glavno igrišče stadiona. Poleg žarometov so za obiskovalce pomembna tudi pokrita sedišča, ki omogočajo nemoteno spremljanje tekem kidričevske prve ekipe v vseh vremenskih pogojih.

Vložek v infrastrukturo predstavlja nov korak k ustvarjanju kvalitetnih pogojev, ki prispevajo k boljšemu počutju vseh, ki vsakodnevno obiskujejo športni park. Nogometni klub Aluminij pa svoje dejavnosti izvaja tudi izven meja svojih prostorov in se vključuje v organizacijo aktivnosti v lokalni skupnosti, ki spodbujajo zdravo preživljanje prostega časa otrok. Skupaj s svojimi trenerji klub izvaja nogometne krožke tudi na šolah in v vrtcih v občini Kidričevo.

Športni park NK Aluminij Kidričevo je postal zaokrožena celota, ki začetnemu in profesionalnemu športniku ponuja odlične pogoje za trening. V klubu deluje štirinajst trenerjev nogometne šole in drugih strokovnih oseb, ki v skladu s prizadevanji glavnega pokrovitelja želijo mladim ponuditi priložnost, da skozi nogomet oblikujejo zdravo športno osebnost in telo, ki bo kos izzivom nogometa in življenja na splošno.
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI NOGOMETNI KLUB ALUMINIJ KIDRIČEVO? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


NOGOMETNI KLUB ALUMINIJ KIDRIČEVO
NOGOMETNI KLUB ALUMINIJ KIDRIČEVO
KAJUHOVA ULICA 16
Tel:
Koledar dogodkov Preglej vse
Julij 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26
17.07.2018
Danes ni dogodkov.

Bodite prvi pri oddaji mnenja.