Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za ponedeljek, 19.03.2018

oblačno
Ponoči se bodo padavine od juga spet razširile nad večji del Slovenije. V notranjosti Slovenije bo snežilo, po nižinah Primorske pa rahlo deževalo. Burja se bo nekoliko okrepila. Najnižje jutranje temperature bodo od -1 do -5, na Goriškem in ob morju malo nad 0 °C.
-2°C | -1°C
torek, 20.03.2018
-4°C | 5°C
sreda, 21.03.2018
-8°C | 3°C
četrtek, 22.03.2018
-7°C | 1°C
petek, 23.03.2018
-6°C | 8°C
Opozorila
Nedelja, 18.3.2018 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
-2°C
-1°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

Nogometni klub Aluminij postavlja nove ......


ŠPORT

| |
26.09.2017      20:42
A A

Nogometni klub Aluminij postavlja nove mejnikeOtvoritvena tekma v Športnem parku NK Aluminij
Otvoritvena tekma v Športnem parku NK Aluminij
Deli:

Nogometni klub Aluminij je v kratkem obdobju v svoji infrastrukturi postavil pomembna mejnika. Pokrita tribuna in žarometi so ključna pridobitev za športni park, v katerem domuje okoli dvesto članov, ki v svojih prostorih med drugim gostijo tudi najvišji nivo tekmovanj slovenskega nogometa.

Ob otvoritveni tekmi na razsvetljenem glavnem igrišču Športnega parka NK Aluminij, ko so se Kidričani srečali z Mariborom, smo slišali: »Ti mejniki se postavljajo predvsem za naše najmlajše, da bodo svojo željo do igre v prihodnosti lahko izkazovali ob še bolj kvalitetnih pogojih, in za našo prvo ekipo, ki se danes bori v elitni deseterici najboljših moštev Slovenije.«

Športni park NK Aluminij se razprostira na približno šestih hektarjih površin, obdanih z gozdovi. Na voljo so štiri velika igrišča z naravno travo, malo in veliko igrišče z umetno travo, ograjeno igrišče z mivko ter dodatne manjše vadbene površine. Večerne tekme so bile do sedaj mogoče na igrišču z umetno travo, ki se mu je z lastnimi sredstvi, s pomočjo glavnega pokrovitelja Taluma, d. d., in z obljubljeno pomočjo Nogometne zveze Slovenije pridružilo tudi glavno igrišče stadiona. Poleg žarometov so za obiskovalce pomembna tudi pokrita sedišča, ki omogočajo nemoteno spremljanje tekem kidričevske prve ekipe v vseh vremenskih pogojih.

Vložek v infrastrukturo predstavlja nov korak k ustvarjanju kvalitetnih pogojev, ki prispevajo k boljšemu počutju vseh, ki vsakodnevno obiskujejo športni park. Nogometni klub Aluminij pa svoje dejavnosti izvaja tudi izven meja svojih prostorov in se vključuje v organizacijo aktivnosti v lokalni skupnosti, ki spodbujajo zdravo preživljanje prostega časa otrok. Skupaj s svojimi trenerji klub izvaja nogometne krožke tudi na šolah in v vrtcih v občini Kidričevo.

Športni park NK Aluminij Kidričevo je postal zaokrožena celota, ki začetnemu in profesionalnemu športniku ponuja odlične pogoje za trening. V klubu deluje štirinajst trenerjev nogometne šole in drugih strokovnih oseb, ki v skladu s prizadevanji glavnega pokrovitelja želijo mladim ponuditi priložnost, da skozi nogomet oblikujejo zdravo športno osebnost in telo, ki bo kos izzivom nogometa in življenja na splošno.
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI NOGOMETNI KLUB ALUMINIJ KIDRIČEVO? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


NOGOMETNI KLUB ALUMINIJ KIDRIČEVO
NOGOMETNI KLUB ALUMINIJ KIDRIČEVO
KAJUHOVA ULICA 16
Tel:
Koledar dogodkov Preglej vse
Marec 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27
18.03.2018 | Šport
Turnir v kartanju - šnops
18.03.2018 | Ostalo
Šterntalski križev pot
19.09.2017 | Šport
REKREACIJA V DVORANI
25.03.2018 | Kultura
Proslava ob materinskem dnevu
26.03.2018 | Tečaji in delavnice
Pomladne otroške delavnice z DPD Svoboda Kidričevo
18.03.2018 | Šport
Turnir v kartanju - šnops
18.03.2018 | Ostalo
Šterntalski križev pot
19.09.2017 | Šport
REKREACIJA V DVORANI
21.03.2018 | Tečaji in delavnice
1. srečanje za oblikovanje strateških smernic razvoja turizma v občini Kidričevo
21.03.2018 | Tečaji in delavnice
Predavanje MOJ OTROK JE DRUGAČEN

Bodite prvi pri oddaji mnenja.