Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sobota, 18.11.2017

pretežno oblačno
Danes se bo od severozahoda povečini delno zjasnilo, le po nižinah osrednje in jugovzhodne Slovenije bo ostalo precej nizke oblačnosti. Predvsem ponekod v vzhodni Sloveniji bodo sprva še občasne padavine. Burja na Primorskem bo slabela in do večera ponehala. Najvišje dnevne temperature bodo od 4 do 9, na Primorskem do 14 °C.
4°C | 9°C
nedelja, 19.11.2017
-1°C | 9°C
ponedeljek, 20.11.2017
-3°C | 10°C
torek, 21.11.2017
0°C | 10°C
sreda, 22.11.2017
4°C | 14°C
Opozorila
Sobota, 18.11.2017 ob 8h
Dodatnega opozorila ni.
4°C
9°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

Nogometni klub Aluminij postavlja nove ......


ŠPORT

| |
26.09.2017      20:42
A A

Nogometni klub Aluminij postavlja nove mejnikeOtvoritvena tekma v Športnem parku NK Aluminij
Otvoritvena tekma v Športnem parku NK Aluminij
Deli:

Nogometni klub Aluminij je v kratkem obdobju v svoji infrastrukturi postavil pomembna mejnika. Pokrita tribuna in žarometi so ključna pridobitev za športni park, v katerem domuje okoli dvesto članov, ki v svojih prostorih med drugim gostijo tudi najvišji nivo tekmovanj slovenskega nogometa.

Ob otvoritveni tekmi na razsvetljenem glavnem igrišču Športnega parka NK Aluminij, ko so se Kidričani srečali z Mariborom, smo slišali: »Ti mejniki se postavljajo predvsem za naše najmlajše, da bodo svojo željo do igre v prihodnosti lahko izkazovali ob še bolj kvalitetnih pogojih, in za našo prvo ekipo, ki se danes bori v elitni deseterici najboljših moštev Slovenije.«

Športni park NK Aluminij se razprostira na približno šestih hektarjih površin, obdanih z gozdovi. Na voljo so štiri velika igrišča z naravno travo, malo in veliko igrišče z umetno travo, ograjeno igrišče z mivko ter dodatne manjše vadbene površine. Večerne tekme so bile do sedaj mogoče na igrišču z umetno travo, ki se mu je z lastnimi sredstvi, s pomočjo glavnega pokrovitelja Taluma, d. d., in z obljubljeno pomočjo Nogometne zveze Slovenije pridružilo tudi glavno igrišče stadiona. Poleg žarometov so za obiskovalce pomembna tudi pokrita sedišča, ki omogočajo nemoteno spremljanje tekem kidričevske prve ekipe v vseh vremenskih pogojih.

Vložek v infrastrukturo predstavlja nov korak k ustvarjanju kvalitetnih pogojev, ki prispevajo k boljšemu počutju vseh, ki vsakodnevno obiskujejo športni park. Nogometni klub Aluminij pa svoje dejavnosti izvaja tudi izven meja svojih prostorov in se vključuje v organizacijo aktivnosti v lokalni skupnosti, ki spodbujajo zdravo preživljanje prostega časa otrok. Skupaj s svojimi trenerji klub izvaja nogometne krožke tudi na šolah in v vrtcih v občini Kidričevo.

Športni park NK Aluminij Kidričevo je postal zaokrožena celota, ki začetnemu in profesionalnemu športniku ponuja odlične pogoje za trening. V klubu deluje štirinajst trenerjev nogometne šole in drugih strokovnih oseb, ki v skladu s prizadevanji glavnega pokrovitelja želijo mladim ponuditi priložnost, da skozi nogomet oblikujejo zdravo športno osebnost in telo, ki bo kos izzivom nogometa in življenja na splošno.
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI NOGOMETNI KLUB ALUMINIJ KIDRIČEVO? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


NOGOMETNI KLUB ALUMINIJ KIDRIČEVO
NOGOMETNI KLUB ALUMINIJ KIDRIČEVO
KAJUHOVA ULICA 16
Tel:
Koledar dogodkov Preglej vse
November 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27
19.09.2017 | Šport
REKREACIJA V DVORANI
20.11.2017 | Tečaji in delavnice
Božične otroške delavnice z DPD Svoboda Kidričevo
22.11.201 | Turizem
Sklepna delavnica na temo turizma

Bodite prvi pri oddaji mnenja.