Logo MojaObčina.si

Kidričevo

DANES
7°C
-2°C
JUTRI
5°C
-5°C
1180

Povabilo k javni razpravi - določanje prioritet znotraj Celostne prometne strategije Občine Kidričevo

Spoštovani občani,

 

Izdelava Celostne prometne strategije Občine Kidričevo se nadaljuje s fazo, kjer bo občina postavila prioritete urejanja prometa v smeri trajnostne mobilnostni in dostopnosti za vse. Ker trenutna epidemiološka situacija zahteva prilagoditve dela, bomo drugo javno razpravo, ki je namenjena identifikaciji prioritetnih področij ter pridobivanju mnenja občanov glede tega, kam bi naj občina v prihodnje umerila svoje napore na področju prometne strategije, izvedli v spletni obliki.

 

Na povezavi spodaj se nahaja anketa, ki vam bo vzela največ 5 minut časa in v kateri vas prosimo, da razmislite o vaših stališčih do prometnega sistema občine ter o prioritetah, ki so vam najpomembnejše na tem področju. 

 

https://www.questionpro.com/t/AD3MoZjQS3

 

Za sodelovanje se vam že vnaprej zahvaljujemo!

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi