Logo MojaObčina.si

Kidričevo

DANES
25°C
17°C
JUTRI
24°C
10°C

Objava izhodišč za pripravo Občinskega podrobnega prostorskega načrtaza preselitev kmetije Dobnik


Občina Kidričevo v skladu z ZUreP-2 (Uradni list RS št. 61/17), na podlagi 118. člena v navezavi z 108.členom zakona objavlja izhodišča za pripravo Občinskega podrobnega prostorskega načrta (OPPN) na kmetijskih zemljiščih brez spremembe namenske rabe za gradnjo kmetijskih objektov in stanovanjske hiše - preselitev kmetije DobnikS tem želimo zagotoviti sodelovanje zainteresirane javnosti v obliki zbiranja predlogov in pripomb.

Vljudno prosimo, da v roku 10 dni podate Vaše predloge in pripombe, ki bodo služili kot podlaga za pripravo osnutka odloka. V okviru priprave osnutka se bodo usklajevali različni interesi in v ta namen bo takrat izveden tudi javni posvet.

                                                                                     Direktor Občinske uprave Občine Kidričevo,

      Damjan Napast

Priloga:

- Izhodišča za pripravo OPPN na kmetijskih zemljiščih brez spremembe namenske rabe za gradnjo kmetijskih objektov in stanovanjske hiše - preselitev kmetije Dobnik, št. naloge 2020-01-OPPN, izdelovalec Studio Urbis d.o.o.

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi