Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za nedelja, 20.08.2017

delno oblačno
Popoldne bo na Primorskem pretežno jasno, pihala bo šibka do zmerna burja. Drugod bo delno jasno z občasno povečano oblačnostjo. Možna bo še kakšna kratkotrajna ploha. Pihal bo vzhodni do severni veter. Najvišje dnevne temperature bodo od 19 do 23, na Primorskem do 27 stopinj C.
15°C | 23°C
ponedeljek, 21.08.2017
11°C | 24°C
torek, 22.08.2017
10°C | 24°C
sreda, 23.08.2017
11°C | 26°C
četrtek, 24.08.2017
11°C | 31°C
Opozorila
Nedelja, 20.8.2017 ob 11h
Dodatnega opozorila ni.
15°C
23°C
delno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Obvestila Dogodki

3. POLETNI DEJAVNI DNEVI za otroke, mlade in ......


DOGODKI

| |
13.09.2015      17:12
A A

3. POLETNI DEJAVNI DNEVI za otroke, mlade in starše


Sosednji prijatelji Kidričevo smo tudi letošnje leto pripravili Poletne dejavne dni, ki so potekali v Kidričevem. Potekali so tri dni, in sicer od 11. do 13. avgusta 2015 pod geslom Naše Kidričevo – otroci sonca.


Tudi letos smo se nasmejali ob fotografiranju v Čatežu.
Tudi letos smo se nasmejali ob fotografiranju v Čatežu.
Deli:

DEJAVNA DNEVA  TOREK IN SREDA

11. in 12. avgusta smo Sosednji prijatelji Kidričevo ponovno pripravili poletna dejavna dneva za otroke iz občine Kidričevo. Glavni namen je bila ponovna obuditev igrišča za mini golf pri kopališču. Pozabljena atrakcija bo v kratkem spet zaživela in bo pripravljena za uporabo. Popestrile pa jo bodo rože, ki smo jih poslikali skupaj z otroki, ki jih je bilo v obeh dneh čez 20. Večera smo popestrili s Kinom pod zvezdami, kjer smo v dveh nočeh prikazali 5 filmov: Robote in Veliko ribo ter v sredo Čebelji film, Zgodbo o Johnu Lennonu in Črnega laboda. Omenjenega se je tudi letošnje leto udeležilo kar nekaj gledalcev, obe noči okrog 100. Sredin dan pa se je odvijal v duhu športa in iger. Z otroki smo igrali košarko, badminton in se preizkusili v gimnastiki v Športni dvorani Kidričevo. Tako smo tudi letos zadovoljno pripravili in realizirali dejavnosti.


Patrik Komljenović, pomočnik predsednika skupine

 

5. SKUPINSKI POLETNI IZLET V TERME ČATEŽ

V četrtek, 13. avgusta 2015, smo se skupina Sosednji prijatelji Kidričevo ponovno odpravili na izlet v terme Čatež, ki ga organiziramo že 5. leto zapored. Lahko bi rekli, da je bil ta izlet sprostitev in nagrada po prejšnjih dneh, ko smo marljivo prenavljali mini golf ter organizirali športne delavnice. Ob 8. uri zjutraj se nas je na avtobusni postaji v Kidričevem zbralo 22 počitnikarjev. Ko smo prispeli v Čatež, nismo odlašali – takoj smo skočili v hladne bazene. Dan je bil poln norčij, veselja, tudi okusne hrane ni manjkalo, predvsem pa smo se na izletu noro zabavali. Nekateri so uživali na brisačah s kakšno dobro knjigo v rokah, drugi pa na toboganih in v bazenih. A zabave po koncu kopanja v termah ni bilo konec. Kot vedno smo odšli v lunapark, kjer je tistim bolj pogumnim adrenalin v žile pognal kar vlakec smrti čateški tornado. Spet drugi pa so uživali ob sladkorni peni in igranju iger na stojnicah. Po lepem, a utrujajočem dnevu smo se povsem izčrpani vrnili na avtobus in se v poznih večernih urah pripeljali domov.

Andreja Pevec Podgornik, tajnica skupine

 

Zahvaljujemo se županu g. Antonu Leskovarju in občinski upravi za pomoč pri organizaciji letošnjih dejavnih dni, upravi Taluma in Restavraciji Pan, pekarni Strnad, ki nam je podarila štručke, pripravljavcem dejavnih dni, vsem našim članom, spremljevalkam, staršem in otrokom, ki so se povabilu odzvali v lepem številu. Hvala pa še vsem voditeljem skupine, ki ste zavzeto bdeli nad organizacijo. Velika hvala!


Žan Jerenko, predsednik skupine
Priloge:
MS Office Word 2007-2010
Word - članek
47035_spk-celotazaravnopolje.docx (14,31 KB)

Prenesi vse
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Kidričevo!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Koledar dogodkov Preglej vse
Avgust 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29
20.08.2017
Danes ni dogodkov.
26.08.201 | Šport
Kidričevo Open 2017
25.08.2017 | Družabni dogodki
5. POLETNI DEJAVNI DNEVI za otroke, mlade in starše 2017
25.08.2017 | Šport
ŠPORTNI VIKEND "ŠD ŠIKOLE 2017"
26.08.201 | Šport
Kidričevo Open 2017

Bodite prvi pri oddaji mnenja.