Logo MojaObčina.si

Kidričevo

JUTRI
19°C
11°C
PET.
19°C
10°C

Možnost prejemanja računov na email, e-račun v banko (Vzdrževanje in gradnje d.o.o.)

Na podjetju Vzdrževanje in gradnje d.o.o. se trudimo način poslovanja čim bolj prilagoditi vašim željam, zato smo v našem informacijskem sistemu pripravili vse potrebno, da si lahko izberete željeni način prejemanja računa.

 

Če želite, da račun še naprej prejemate v obliki kot do sedaj, ni potrebno sporočati nobenih sprememb. 

 

V kolikor pa želite, da račun za naše storitve v bodoče (od 1.1.2021 naprej) prejemate na drugačen način kot doslej, vas naprošamo, da to označite (v priponki), pripišete svoje podatke in na tako izpolnjen obrazen vrnete na naš naslov po pošti ali elektronski pošti na naslov: vzdrzevanje@kidricevo.si.

 

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi