Logo MojaObčina.si

Kidričevo

DANES
7°C
-2°C
JUTRI
5°C
-4°C
4108

Izhodišča za pripravo 4. sprememb in dopolnitev Občinskega prostorskega načrta Občine Kidričevo

Občina Kidričevo v skladu z ZUreP-2 (Uradni list RS št. 61/17), objavlja izhodišča za pripravo 4. sprememb in dopolnitev Občinskega prostorskega načrta Občine Kidričevo. 

S tem želimo zagotoviti sodelovanje zainteresirane javnosti v obliki zbiranja predlogov in pripomb. V tej začetni fazi želimo dobiti čim več informacij o dejanskih potrebah v prostoru in zbrati različne predloge za njegovo izboljšavo, ki se nanašajo na spremembo veljavnega Odloka o Občinskem prostorskem načrtu Občine Kidričevo (Uradno glasilo slovenskih občin, št. 38/13, 53/13, 22/16, 40/19 in 5/20).

Vljudno prosimo, da v roku 14 dni podate Vaše predloge in pripombe, ki bodo služili kot podlaga za pripravo Osnutka novih sprememb in dopolnitev Občinskega prostorskega načrta Občine Kidričevo. V okviru priprave osnutka se bodo usklajevali različni interesi in v ta namen bo takrat izveden tudi javni posvet. 

 

                                                                                                Direktor Občinske uprave Občine Kidričevo,

                                                                                                Damjan Napast

 

 

 

 

 

Priloga: Izhodišča za pripravo 4. sprememb in dopolnitev Občinskega prostorskega načrta Občine Kidričevo

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi