Logo MojaObčina.si

Kanal ob Soči

JUTRI
13°C
-0°C
SRE.
12°C
3°C
Deli
5978

Tekmovanje v veleslalomu za pokal Ročinja

V nedeljo, 4. 3. 2018, je bilo na Soriški planini že 19. tekmovanje v veleslalomu za pokal Ročinja.

Več kot 50 ljubiteljev belih strmin je uživalo v idiličnem zimskem dnevu in druženju s sovaščani, tistimi, ki živijo v Ročinju, in tistimi, ki jih je pot zanesla iz domačega kraja in se vsako leto s člani svojih družin odzovejo vabilu organizatorja.

Tekmovalci so se pomerili v različnih starostnih kategorijah. Zmagovalci so bili vsi, ki so dvakrat presmučali progo, gotovo pa so bili na osvojene medalje najbolj ponosni najmlajši smučarji. Rezultati niso najpomembnejši, a vseeno je prav, da omenimo najboljše tri. Že tretjič zapored je prehodni pokal kot najhitrejši osvojil Matic Zimic, na zmagovalnem odru sta mu delala družbo Domen Gabrijelčič in Simon Berdon.

Razšli smo se z mislijo na jubilejno, 20. tekmovanje.

Besedilo: Vanja Gabrijelčič

 

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!