Logo MojaObčina.si

Kanal ob Soči

DANES
16°C
-2°C
JUTRI
15°C
-2°C
Deli
5978

Že januarja nov krog tekmovanj za deskljanske twirlarke


V soboto, 20. januarja, se je za deskljanske twirlarke začelo tekmovalno leto 2018. V športni dvorani v Slovenski Bistrici se  je odvijalo  1. predtekmovanje za 22. Državno prvenstvo Slovenije v twirlingu. Z desetimi nastopi so v različnih kategorijah tekmovale tudi naše članice. 

Kot vedno so tudi tokrat nastopile odlično.

SOLO PROGRAM:
- Ela Mauri: 2. mesto (nivo 1 – solo – star. deklice);
- Pia Manfreda: 3. mesto (nivo 1 – solo – star. deklice); 
- Neja Lovišček: 5. mesto (nivo 1 – solo – ml. mladinke);
- Sara Skočir: 9. mesto (nivo 1 – solo – ml. mladinke);
- Marjana Šuligoj: 2. mesto (nivo 3 – solo – seniorke).


TWO BATON:
- Ana Čargo: 1. mesto (two baton – mlajše);
- Urška Marušič: 1. mesto (two baton – starejše);
- Veronika Koncut: 1. mesto (two baton – odrasle).


SOLO PARI:
- Larisa Vidič in Julija Rjavec: 1. mesto (nivo 1 – solo pari – ml. deklice);
- Maja Laščak in Urška Marušič: 1. mesto (nivo 3 – solo pari – juniorke).


Da so ti rezultati lahko takšni, kot so, so uvodno predstavitev nastopov predstavile na decembrskem tradicionalnem božično-novoletnem rajanju, kjer so obenem na čudovit način zaključile leto 2017. 

Kot prve so nastopila dekleta iz Orehovelj, ki so tako pokazala, kaj so se pod mentorstvom Nežke Kralj Rupnik naučila v teh dveh letih. Sledila je vrsta nastopov od najmlajših do tistih  najizkušenejših. Živobarvni dresi, vrhunske vragolije s palico in pozitivna energija so tako napolnili telovadnico do zadnjega kotička in z dobrimi obeti pospremili dekleta k tekmovanjem v naslednjih mesecih.

Že 24. marca se tekmovalna karavana seli v Ljutomer, kjer bo drugo predtekmovanje v programu Freestyle. Avtobus je že rezerviran in verjamemo, da bo tudi to predtekmovanje polno odličnih rezultatov, dobre volje in novih izkušenj. 

Vsem twirlarkam čestitamo za odlične nastope in želimo čim več uspehov na drugem predtekmovanju. 

 

 

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!