Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za četrtek, 29.06.2017

delno oblačno
Popoldne in zvečer bo spremenljivo oblačno. Krajevne padavine, deloma nevihte se bodo širile proti vzhodu. Pihal bo južni do jugozahodni veter.
18°C | 27°C
petek, 30.06.2017
16°C | 25°C
sobota, 01.07.2017
16°C | 25°C
nedelja, 02.07.2017
16°C | 26°C
Opozorila
Sreda, 28.6.2017 ob 18h
Do sredine noči so ob nevihtah še možna krajevna neurja. Močni sunki zahodnega vetra in nalivi bodo ob prehodu hladne fronte najprej (okoli 22. ure) zajeli obalo, nato pa v približno treh urah prešli vso Slovenijo.
18°C
27°C
delno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

1. predtekmovanje za državno prvenstvo v ......


ŠPORT

| |
28.01.2015      8:13
A A

1. predtekmovanje za državno prvenstvo v twirlingu


V soboto, 24. januarja je v Ljutomeru potekalo 1. predtekmovanje za 19. državno prvenstvo Slovenije v twirlingu, ker so se twirlerji in twirlerke pomerile v tehničnih disciplinah solo, solo pari in two baton (solo disciplina z dvema palicama). S 14 nastopi so se s konkurenco pomerile tudi twirlerke iz Deskel.


Ekipa iz Deskel na prvem predekmovanju v Ljutomeru.
Ekipa iz Deskel na prvem predekmovanju v Ljutomeru.
Deli:

V finale, ki bo v mesecu aprilu, so se uvrstile Lara Škodnik (nivo 1, solo, starejši dečki in deklice), Jasmina Tancoš in Hana Gabrijelčič (nivo 3, solo, junior in senior), Tina Kogoj (nivo 2, solo, senior), Angelika Koncut, Veronika Koncut, Mateja Mavrič in Lara Marušič (two baton, starejši in odrasli), Hana Bašelj in Natalija Džerič (nivo 1, solo pari, mlajši dečki in deklice) ter Urška Marušič in Maja Laščak (nivo 2, solo pari, junior). Nastopile so tudi Špela Močnik (nivo 1, solo, mlajši dečki in deklice) ter Ana Čargo in Neža Murovec in Urška Krumpak v kategoriji nivo 1, solo, starejši dečki in deklice.

 

Vsem tekmovalkam iskreno čestitamo, vas pa vabimo, da se nam pridružite na 2. predtekmovanju v atraktivnem prostem slogu, ki bo 21. marca skoraj doma, v Kanalu. Zaradi velikega števila tekmovalk in tekmovalcev je namreč državno prvenstvo tako kot lani razdeljeno na tri dele: dve predtekmovanji za posameznike in pare ter finale, kjer tekmujejo tudi skupine. Poleg tega se je spremenil tudi sistem tekmovanja, saj so namesto A, B in C kategorij trije težavnostni nivoji:  nivo 1 ali nižji nivo, nivo 2 ali srednji nivo ter nivo 3 ali višji nivo. Vsak težavnostni nivo ima svoje starostne kategorije ter določene omejitve glede izvajanja prvin.

 
Priloge:
MS Office Word 2007-2010
stkd_1_predtekmovanje.docx
35684_stkd_1_predtekmovanje.docx (77,8 KB)

Prenesi vse
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI ŠPORTNI TWIRLING KLUB DESKLE? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!