Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za torek, 27.06.2017

pretežno oblačno
Popoldne bo delno jasno s spremenljivo oblačnostjo. Nastajale bodo krajevne padavine, deloma kot plohe, na zahodu tudi nevihte. Zapihal bo jugozahodni veter. Najvišje dnevne temperature bodo 26 do 30, na vzhodu do 32 stopinj C.
15°C | 31°C
sreda, 28.06.2017
18°C | 29°C
četrtek, 29.06.2017
18°C | 26°C
petek, 30.06.2017
16°C | 26°C
sobota, 01.07.2017
16°C | 25°C
Opozorila
Torek, 27.6.2017 ob 14h
Dodatnega opozorila ni.
15°C
31°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Šolstvo

Letovanje na Debelem rtiču


VRTEC

| |
20.09.2012      7:46
A A

Letovanje na Debelem rtiču


Skupaj s starši najstarejših otrok iz vrtca Deskle smo se dogovorili, da bomo tudi v letos izvedli že tradicionalno letovanje otrok na Debelem rtiču. Vzpostavili smo stik z MDPM Nova Gorica in kmalu je bila ponudba pripravljena.


Letovanje na Debelem rtiču. Foto: Vrtec Deskle
Letovanje na Debelem rtiču. Foto: Vrtec Deskle
Deli:

Tekst: Vrtec Deskle


Ker je bila informativna cena letovanja za nekatere starše previsoka in je v njih tlela želja, da bi se letovanja udeležili vsi šoloobvezni otroci, so starši odposlali prošnje za donacije raznim podjetjem. Čeprav smo se vsi zavedali, da je recesija prizadela tudi podjetja v naši bližini, smo z optimizmom pričakovali odgovore. Ker se tudi vodilne službe v podjetjih zavedajo, da kadar otroku skrivne želje izpolnijo, v resnici sebe obdarijo, so velikodušno priskočili na pomoč. Iskreno se zahvaljujemo vsem donatorjem in sponzorjem. To so bili: Občina Kanal ob Soči, PRIJON Klavže, SENG Primorska, Gorica leasing, Nova KBM Področje Nova gorica, Salonit Anhovo, Soške elektrarne Nova Gorica, Zavarovalnica Adriatic Slovenica, KS Deskle ter Šolski sklad OŠ Deskle. Naj se jim njihova dobrota tisočkrat povrne.

Vsi otroci so se letovanja zelo veselili in nanj komaj čakali. Končno je prišel dan, ko smo se skupaj z otroki iz vrtca Kanal z avtobusom zapeljali do Debelega rtiča. Ko so otroci zagledali morje, so njihove oči zažarele in njihova vroča želja je postala resničnost.

Vtisi in doživetja otrok z letovanja:

Bilo mi je zelo všeč, ko smo se peljali z ladjico v Koper in smo jedli sladoled. Všeč mi je bilo v bazenu, ko sem plavala in skakala. Igrali smo se v sobi, v peskovniku in na igralih. Nabirali smo tudi školjke. (Zala)

Všeč mi je bilo, ko smo delali vaje na trim stezi. Najbolj všeč pa mi je bilo, ko smo se peljali z ladjo in smo jedli sladoled. Igral sem se tudi s prijatelji, na igralih in v peskovniku. (Gašper)

Meni je bilo všeč, ko smo šli k morju in delali bazen na plaži iz kamenčkov in peska. V notranjem bazenu smo skakali v vodo skozi in v obroč. Bili smo na igralih. Igrala sem se s prijatelji. (Hana)

Najbolj všeč mi je bilo, ko smo skakali v vodo v bazenu, ki je bil globok. V vodi smo se igrali s plavalnimi deskami in klobasami. Igral sem se tudi s prijatelji. (Jakob)

Meni je bilo všeč, ko smo se igrali v sobi. Šli smo na zajtrk, kosilo in večerjo v jedilnico. Skočila sem v bazenu skozi obroč in se potopila. Pomagala sem delati bazenček iz peska. Odšli smo na sladoled in z ladjo. Ponoči smo skupaj spali v sobi. (Tia)

Meni je bilo všeč, ker smo se peljali z avtobusom. Lizal sem sladoled in se vozil z ladjo. (Peter)

Najbolj všeč mi je bilo, ko smo bili na plezalni steni in v bazenu. Igrali smo se pri morju. Peljali smo se z ladjo in se igrali policiste. (Xian)

Meni je bilo všeč ko smo skakali v bazen skozi obroč. Ko smo se igrali pri morju, smo dobili meduze. Igral sem se tudi s prijatelji, v peskovniku in na igralih. (Sebastjan)
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Kanal ob Soči!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Lokalni časopis Most
Številka: 51
Izšla: 16.03.2017
Poglej Pdf
Koledar dogodkov Preglej vse
Junij 27 28 29 30 1 2 3 4 5 6
27.06.2017
Danes ni dogodkov.
30.06.2017 | Ostalo
Malonogometni turnir 3+1
01.07.201 | Ostalo
Tržni dan
02.07.201 | Ostalo
Ribiški praznik
30.06.2017 | Ostalo
Malonogometni turnir 3+1
01.07.201 | Ostalo
Tržni dan
02.07.201 | Ostalo
Ribiški praznik

Bodite prvi pri oddaji mnenja.