Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sreda, 28.06.2017

oblačno
Ponoči bo delno jasno. Najnižje jutranje temperature bodo od 13 do 20 stopinj Celzija.
18°C | 27°C
četrtek, 29.06.2017
18°C | 26°C
petek, 30.06.2017
17°C | 26°C
sobota, 01.07.2017
17°C | 24°C
nedelja, 02.07.2017
15°C | 27°C
Opozorila
Torek, 27.6.2017 ob 19h
V sredo popoldne in zvečer bodo že lahko nastale močnejše nevihte, ob prehodu vremenske fronte v noči na četrtek pa bodo krajevni nalivi in močnejši sunki vetra, ni izključen pojav toče.
18°C
27°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice

Srednje je obiskal dedek Mraz


NOVICE

| |
30.12.2013      13:03
A A

Srednje je obiskal dedek Mraz


V soboto, 28. decembra, nas je na Srednjem obiskal dedek Mraz. V prenovljenem Domu Mihaela Gabrijelčiča smo člani Gledališke skupine Globočak priredili manjšo prireditev za otroke, njihove starše, dedke, babice in vse ostale, ki so si želeli ogledati predstavo.


Dedek Mraz je obiskal Srednje. Foto: Simon Prinčič
Dedek Mraz je obiskal Srednje. Foto: Simon Prinčič
Deli:

Prireditev je odprl mladi harmonikaš Dejan Pavšič. Sledila je predstava Gledališke skupine Globočak. Tokrat smo zaigrali igrico, Zverinice iz Rezije – Grdina in rusica, ki je bila predvsem namenjena mlajšim predstavnikom, prav tako pa so se zabavali tudi vsi ostali. Z odlično uigrano igralsko zasedbo in predvsem izvrstnimi kostumi, ki smo jih člani nekaj sešili tudi sami, je igrica zvabila nasmešek in dobro voljo na obraz vsakega posameznika.

 

Ampak otroci so bili najbolj nestrpni in polni pričakovanj zaradi napovedanega prihoda dedka Mraza.

Po končani igrici je na veliko veselje otrok v dvorano vstopil mož z belo brado, sivo kučmo in polnim košem daril...prišel je dedek Mraz. Vse otroke je najprej lepo pozdravil, ter vsakega posebej poklical k sebi, da mu izroči darilo. Nekateri so bili pogumni in so dedku Mrazu zapeli tudi pesmico, ampak darila so dobili prav vsi otroci, tudi tisti malo manj pogumni. Ko je razdelil vsa darila, je dedek Mraz vse lepo pozdravil in jim obljubil, da jih bo obiskal tudi prihodnje leto.

 

Sledila je podelitev priznanj tudi tistim malo večjim otrokom oziroma tistim, ki so kakorkoli pomagali pri pripravi prireditve. Predsednica društva Natalija Melink je podelila tudi posebna priznanja za sodelovanje v akciji 'Kandelon-ljubezen-gorečka'.

 

Po končani prireditvi je sledila pogostitev, Dejan Pavšič pa nam je zaigral še nekaj skladb s svojo harmoniko. Druženje se je nadaljevalo do poznih ur, odrasli so si izmenjali mnenja o prireditvi, otroci pa so uživali v svoji igri.

 

Po odprtju Doma Mihaela Gabrijelčiča je bila to prva uspešno izpeljana predstava Gledališke skupine Globočak v novih prostorih in upamo, da jih bo v bodoče še veliko.

 

Člani gledališke skupine Globočak - Kambreško voščimo vsem Srečno in zdravo Novo leto 2014
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI TR DRUŠTVO GLOBOČAK? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


TR DRUŠTVO GLOBOČAK
TR DRUŠTVO GLOBOČAK
KAMBREŠKO 012
Tel:
Lokalni časopis Most
Številka: 51
Izšla: 16.03.2017
Poglej Pdf
Koledar dogodkov Preglej vse
Junij 27 28 29 30 1 2 3 4 5 6
27.06.2017
Danes ni dogodkov.
30.06.2017 | Ostalo
Malonogometni turnir 3+1
01.07.201 | Ostalo
Tržni dan
02.07.201 | Ostalo
Ribiški praznik
30.06.2017 | Ostalo
Malonogometni turnir 3+1
01.07.201 | Ostalo
Tržni dan
02.07.201 | Ostalo
Ribiški praznik

Bodite prvi pri oddaji mnenja.