Logo MojaObčina.si

Kanal ob Soči

JUTRI
19°C
13°C
PET.
18°C
12°C
2088

Odnos lokalne skupnosti do aktualnih družbenih tematik – spletna raziskava

V Salonitu Anhovo se zavedajo svoje okoljske in družbene odgovornosti ter vpetosti v okolje v katerem delujejo. Prav zato želijo razumeti pričakovanja, skrbi in stališča ljudi iz svoje okolice. Zato so se odločili za izvedbo neodvisne javnomnenjske spletne raziskave v sodelovanju z raziskovalno družbo Valicon. Namen raziskave je razumevanje stališč do pomembnih tematik s področij ekonomije, zdravja, ekologije, zaposlovanja, izobraževanja, družbene odgovornosti, infrastrukture itd. Raziskava se izvaja med prebivalci občin Kanal ob Soči, Brda, Tolmin in Nove Gorice ter tudi med nekaterimi skupinami krajanov, ki delujejo na tem območju.


Če še niste sodelovali v tej anketi, vabljeni tudi vi, da delite svoje mnenje. Anketa bo aktivna do 7. marca 2021.


Povezava do ankete:

https://surveys.valicon.net/CAWI/FPREIG?SUBL=04

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi