Logo MojaObčina.si

Kanal ob Soči

DANES
17°C
6°C
JUTRI
22°C
7°C
2786

Obisk županje Tine Gerbec v KS Deskle- Anhovo

Prvega aprila dopoldan je Tina Gerbec - županja Občine Kanal ob Soči na pobudo Jožeta Valentinčiča, Antona Leskovarja in Mihe Čarga obiskala Deskle. Namen delovnega obiska je bil pregled nekaterih novih pridobitev v krajevni skupnosti Anhovo – Deskle in pogovor o številnih potrebah krajevne skupnosti.


V športnem parku so ji gostitelji predstavili novo asfaltno igrišče in na novo postavljena igrala, namenjena igri najmlajših občanov. Za zaključek obiska je med sprehodom po centru Deskel preizkusila delovanje novih solarnih klopi, ki jih bodo občani in obiskovalci lahko uporabili za polnjenje mobilnih telefonov.


Pred tem je na pobudo občana potekal ogled vasi Gorenje polje in pogovor o nekaterih izboljšavah v vasi.
Delovni obisk smo zaključili z željo, da se takšni in podobni projekti v občini Kanal nadaljujejo tudi v prihodnje.

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi