Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za torek, 16.01.2018

oblačno
Danes bo sprva pretežno oblačno, čez dan se bo na severovzhodu delno zjasnilo. V zahodni polovici Slovenije bodo občasno še manjše padavine. Po nižinah bo večinoma deževalo. Jugozahodni veter se bo okrepil. Najvišje dnevne temperature bodo od 1 do 6, na vzhodu in na Primorskem do 10 °C.
2°C | 8°C
sreda, 17.01.2018
4°C | 11°C
četrtek, 18.01.2018
-6°C | 9°C
petek, 19.01.2018
3°C | 9°C
sobota, 20.01.2018
4°C | 7°C
Opozorila
Torek, 16.1.2018 ob 9h
Dodatnega opozorila ni.
2°C
8°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Občinske

Do 6. marca odprt razpis za občinska ......


OBČINSKE

| |
15.02.2013      00:12
A A

Do 6. marca odprt razpis za občinska priznanja


Predloge za podelitev priznanj lahko posredujejo občani, podjetja, zavodi, organizacije in skupnosti, politične stranke ter društva z območja Občine Kanal ob Soči.


Lanskoletni občinski nagrajenci. Foto: Toni Dugorepec
Lanskoletni občinski nagrajenci. Foto: Toni Dugorepec
Deli:

Občina podeljuje priznanje za enkratne akcije in jih lahko posameznik ali kolektiv prejmejo večkrat, medtem ko nagrade podeljuje za življensko delo in jo posameznik ali kolektiv lahko prejmejo samo enkrat. Tudi letos bodo podelili največ tri nagrade in največ pet priznanj.

Nagrada Občine Kanal ob Soči je najvišje priznanje in se podeljuje občanom za njihove izjemne uspehe na posameznih področjih življenja in dela, s katerimi so pomembno prispevali k razvoju in ugledu občine; podjetjem, zavodom, organizacijam in skupnostim ter društvom za izredne uspehe in dosežene rezultate na področju znanstvenih odkritij, inovacij, racionalizatorstva ter oblikovanja novih organizacijskih oblik, pomembnih in koristnih za ožjo in širšo skupnost. Podeli se največ tri nagrade, od tega dve posameznikom in eno kolektivu.

Priznanje Občine Kanal ob Soči se podeli posameznikom, društvom, zavodom, podjetjem ter drugim organizacijam in skupnostim za delo in dejanja, ki so jih dosegli ob posebnih priložnostih, in s svojo požrtvovalnostjo in delom povečujejo ugled občine. Podeli se največ pet priznanj, od tega največ tri posameznikom in dve kolektivu.

Predloge za podelitev priznanj lahko predložijo občani, podjetja, zavodi, organizacije in

skupnosti, politične stranke ter društva z območja Občine Kanal ob Soči. Predlagatelji naj poleg osebnih podatkov kandidata (ime, priimek, točen naslov, poklic, zaposlitev), navedejo tudi podrobnejšo predstavitev kandidatovega dela in dosežkov na določenem področju ali točno ime in sedež podjetja, zavoda, družbe, društva, jubilej, ki ga praznuje, ter dosežke le-tega.

V predlogu mora biti navedeno za katero občinsko priznanje je kandidat predlagan. Komisija

lahko predloge prekategorizira. Priznanja bodo podeljena na osrednji prireditvi ob občinskem

prazniku Občine Kanal ob Soči.

Predloge dostavite osebno ali pošljite po pošti v zaprti kuverti na naslov: Občina Kanal ob Soči, Trg svobode 23, 5213 Kanal s pripisom » NE ODPIRAJ- PRIZNANJE OBČINE KANAL OB SOČI 2013«.

Komisija bo upoštevala predloge, ki bodo prispeli v tajništvo občine do vključno srede, 6. marca 2013 do 12. ure. Anonimnih predlogov komisija ne bo obravnavala.

Dodatne informacije dobite na telefonski številki 05 /39 81213 (Lora Zimic).    
Priloge:
PDF
Razpis priznanja 2012
9046_razpispriznanja2013.pdf (50,52 KB)
PDF
Dosedanji dobitniki priznanj
9046_priznanjapoletih.pdf (50,38 KB)

Prenesi vse
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Kanal ob Soči!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Lokalni časopis Most
Številka: 54
Izšla: 21.12.2017
Poglej Pdf
Koledar dogodkov Preglej vse
Januar 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25
18.01.2018 | Ostalo
Razstava "Avtor meseca"
20.01.2018 | Tečaji in delavnice
Seminar za frizerje: Praktične in nosljive pričeske
20.01.2018 | Ostalo
Ustvarjalna delavnica v Ročinju
20.01.2018 | Ostalo
Odbojkarska tekma
25.01.2018 | Ostalo
Razstava "Avtor meseca"

Bodite prvi pri oddaji mnenja.