Logo MojaObčina.si

Kanal ob Soči

DANES
16°C
-3°C
JUTRI
15°C
-2°C
Deli
5891

16. Kulturni dnevi pod Globočakom

TR društvo Globočak Kambreško je v nedeljo, 27. maja, skupaj z Občino Kanal ob Soči pripravilo kulturne dneve pod Globočakom.

Kulturne dneve pod Globočakom je v Domu Mihaela Gabrijelčiča na Srednjem odprl župan občine Kanal ob Soči Andrej Maffi. Vse prisotne je pozdravila tudi predsednica društva Natalija Melink. Povedala je, da nam je tudi letos uspelo pripraviti program, kjer se sreča kultura različnih krajev, različnih ljudi in različnih narodnosti. Zato se nit prijateljstva širi v nove kraje. Vsako sodelovanje in poznavanje ljudi nam pustita poseben pečat.

Pred štirimi leti smo prvič izvedli kulturne dneve v našem obnovljenem domu na Srednjem. V društvu smo veseli, da naš dom živi.

V kulturnem programu so sodelovali folklorna skupina Makedonski biseri, Anja Skočir, tenorist Jože Oblak in baritonist Robert Brezovar ob spremljavi pianista Medarda ŠvigeljaMarjetka Popovski, folklorna skupina Gartrož in skupina Jazzva.

Na koncu pa se je predstavila gledališka skupina Idas Neblo s komedijo Varna hiša za moške.

Organizirana je bila tudi tržnica z raznimi izdelki.

Za hrano in pijačo pa je poskrbela restavracija Pecivo.

 

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!