Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za torek, 24.10.2017

pretežno jasno
Popoldne bo pretežno jasno, ponekod v severovzhodni Sloveniji občasno zmerno oblačno. Pihal bo okrepljen severni do severovzhodni veter, ki bo ponehal zvečer in v noči na sredo. Najvišje dnevne temperature bodo od 12 do 17, na Primorskem do okoli 19 stopinj C.
4°C | 17°C
sreda, 25.10.2017
3°C | 14°C
četrtek, 26.10.2017
3°C | 19°C
petek, 27.10.2017
6°C | 19°C
sobota, 28.10.2017
8°C | 15°C
Opozorila
Torek, 24.10.2017 ob 11h
Dodatnega opozorila ni.
4°C
17°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice

Za ivanško tržnico izbrali novega ......


POSLOVNE, OBČINSKE, DOGODKI, OSTALO, KMETIJSTVO

| |
19.02.2015      20:17
A A

Za ivanško tržnico izbrali novega organizatorjaDeli:

Občina Ivančna Gorica je maja 2011 vzpostavila delovanje podeželske tržnice na lokaciji pri kulturnem domu v Ivančni Gorici. Vse od takrat dalje se vsako soboto na tržnem prostoru zbirajo ponudniki z raznimi kmetijskimi pridelki in izdelki dopolnilne dejavnosti, ki pomembno dopolnjujejo preskrbo lokalnega prebivalstva. 


Za zagon delovanja tržnice se je Občina Ivančna Gorica povezala z Jarino - zadrugo za razvoj podeželja, ki je organizacijo ponudbe na tržnici uspešno vodila skoraj štiri leta. Za organizacijo tržnice v letu 2015 pa je bil na podlagi javnega poziva izbran nov organizator, Mitja Poljšak s.p. iz Malih Češnjic (Šentvid pri Stični), ki bo do konca leta koordiniral delovanje tržnice in skrbel tako za ponudbo kot ostalo dogajanje na tržnici. Podpis pogodbo o organizaciji tržnice v letu 2015 je potekal v petek 13. februarja 2015, obveznosti izbranega organizatorja pa nastopijo z današnjim dnem. 


Mitji Poljšku želimo veliko uspeha pri delu in kar se da veliko idej pri nadaljnjem razvoju tržnice v Ivančni Gorici.


Tekst in foto: Gašper Stopar
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Ivančna Gorica!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!