Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za torek, 17.10.2017

pretežno oblačno
Ponoči bo jasno, po nižinah in ob morju bo ponovno nastala megla. Najnižje jutranje temperature bodo od 3 do 9, ob morju do 12 stopinj C.
8°C | 21°C
sreda, 18.10.2017
7°C | 22°C
četrtek, 19.10.2017
6°C | 21°C
petek, 20.10.2017
7°C | 20°C
sobota, 21.10.2017
8°C | 19°C
Opozorila
Ponedeljek, 16.10.2017 ob 19h
Dodatnega opozorila ni.
8°C
21°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Turizem

Prijetno domače dogajanje na sejmu Turizem in ......


TURIZEM, OBČINSKE

| |
31.01.2014      13:42
A A

Prijetno domače dogajanje na sejmu Turizem in prosti časDeli:

Občina Ivančna Gorica se v sodelovanju z Občinsko turistično zvezo Ivančna Gorica predstavlja na letošnjem osrednjem slovenskem turističnem sejmu Alpe Adria - Turizem in prosti čas, ki bo vse od danes 29. januarja do 1. februarja potekal na Gospodarskem razstavišču v Ljubljani. 


Na skupnem predstavitvenem prostoru se bodo te dni s svojo bogato ponudbo predstavilo 12 lokalnih turističnih društev. Društva bodo s prostovoljnim delom obiskovalcem sejma predstavila občino Ivančna Gorica kot občino prijaznih ljudi, občino z bogato turistično ponudbo, kulinariko in pestro kulturno dediščino. Dogajanje bodo občasno dodatno popestrili ustvarjalci lončarskih izdelkov, pletenja in vezenja. 

 

Danes se na razstavnem prostoru predstavlja Turistično društvo Zagradec, Valična vas in Ambrus. V popoldanskih urah bo potekal tudi nastop otroške skupine iz Ambrusa. Jutri se bodo prestavljala turistična društva iz Muljave, Lučarjevega Kala in Krke, potekal pa bo tudi nastop otroške skupine iz Podružnične šole Muljava. Petkovo obsejemsko dogajanje bo popestril nastop Folklorne skupine Stična, obiskovalcem pa bodo svojo turistično ponudbo predstavljali člani TD Višnja Gora, Polževo in Ivančna Gorica. Na sklepnem dogajanju se bo prestavilo še Vinogradniško-sadjarsko turistično društvo Debeli Hrib in predstavniki TD Šentvid pri Stični, ki bodo v sodelovanju s slušatelji izbirnega predmeta turistične vzgoje v OŠ Šentvid pri Stični obiskovalcem predstavili svoje domače kraje. 

 

Naj še omenimo da sejem Turizem in prosti čas velja za največjo prireditev s področja turizma in kakovostnega preživljanje prostega časa v širši regiji Alpe-Jadran.

 

Vabljeni tudi vi na sejem, kjer se boste počutili prijetno domače. 


Zapisal in fotografiral Gašper Stopar.
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Ivančna Gorica!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!