Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sobota, 24.06.2017

pretežno oblačno
Popoldne bo večinoma sončno, nastale bodo krajevne nevihte, ki bodo lahko tudi močnejše. Manj verjetne bodo na Primorskem. Pihal bo zahodni veter. Najvišje dnevne temperature bodo od 30 do 36 stopinj C.
20°C | 32°C
nedelja, 25.06.2017
20°C | 27°C
ponedeljek, 26.06.2017
16°C | 31°C
torek, 27.06.2017
17°C | 32°C
Opozorila
Petek, 23.6.2017 ob 14h
Popoldne in zvečer so možne močnejše nevihte z nalivi in sunki vetra, ni izključen tudi pojav toče. Ob tem so možni porasti hudourniških voda.
20°C
32°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Turizem

Moja dežela lepa in gostoljubna v Višnji Gori...


TURIZEM, LOKALNE SKUPNOSTI, DRUŠTVA

| |
05.12.2013      7:51
A A

Moja dežela lepa in gostoljubna v Višnji GoriDeli:

Turistično društvo VIŠNJA GORA  in Turistično društvo POLŽEVO  pripravljata  prireditev ob zaključku letošnjega ocenjevanja urejenosti našega kraja z naslovom  Moja dežela lepa in gostoljubna.  Svoj kraj z ožjo okolico so vzeli pod drobnogled že 16. leto po vrsti.

 

Priznanja bodo, tako kot doslej, podelili v več kategorijah. Za obuditev spomina: lanska dobitnica priznanja za ohranjanje kmetije in kmečkega življenja je bila  družina Škufca s Spodnjega Brezovega, priznanja za lepo urejeno hišo in okolico  so  prejeli: Silvana in Đorđe Malkoč iz Grintovca, Vanda in Darko Horvat is Partizanske ulice ter Boris Gorše s Spodnjega Brezovega. Mestno kopališče Višnja Gora in družina Zadel sta prejela priznanje za uspešno obnovo kopališča in nov turistični zagon v Višnji Gori, za najlepše  okensko in balkonsko cvetje pa družina Rus iz Leskovca, Franc Godeša iz Turnherjeve ulice ter družina Omahen z Velike Dobrave. Posebno priznanje so podelili tudi županu Občine Ivančna Gorica Dušanu Strnadu za izgradnjo in opremo igrišča pri višnjanski šoli.


Kdo bodo letošnji dobitniki priznanj pa boste izvedeli, če pridete na prireditev na Miklavžev dan, v petek, 6. decembra ob 18.30 uri  v dvorano gasilskega doma  v Višnji Gori. Organizatorji so poskrbeli tudi za zanimiv kulturni program: nastopili bodo Višnjanski fantje ter Manca in Luka Pirc.

 

Turistično društvo Višnja Gora
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Ivančna Gorica!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!