Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sreda, 22.11.2017

pretežno oblačno
Danes bo na Primorskem in Notranjskem povečini oblačno, drugod bo prevladovalo deloma sončno vreme. Pihal bo jugozahodni veter. Najvišje dnevne temperature bodo od 9 do 15 °C.
5°C | 12°C
četrtek, 23.11.2017
2°C | 12°C
petek, 24.11.2017
2°C | 13°C
sobota, 25.11.2017
6°C | 13°C
nedelja, 26.11.2017
5°C | 5°C
Opozorila
Sreda, 22.11.2017 ob 8h
Dodatnega opozorila ni.
5°C
12°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Turizem

Doživetja leta: 1. marca po Jurčičevi poti in ......


TURIZEM, OBVESTILA

| |
28.02.2014      7:31
A A

Doživetja leta: 1. marca po Jurčičevi poti in na Litijski pustni karnevalDeli:

Pohod po Jurčičevi poti, ki bo letos že 21., je približno 12-kilometrska pot od Višnje Gore do Muljave. Tradicionalni pohod po slikovitih prizoriščih literarnih del prvega slovenskega romanopisca lahko začnete med 7. in 10 uro v starem mestnem jedru Višnje Gore. Po cilju na Jurčičevi domačiji lahko pot podaljšate še do Krške jame, ta dan odprte za pohodnike. Podrobnosti na

www.ivancna-gorica.si/aktualno/?id=4345 

 

Litijski pustni karneval, vselej zaznamovan z odlično politično satiro, se bo začel pri trgovskem centru na Ježi ob 15. uri. Gost letošnjega (proti)korupcijskega karnevala bo Boris Kobal. Pustnih dogajanj bo obilo že v času pred karnevalom. Oglejte si celoten program pustnih prireditev na www.srce-slovenije.si/index.php?t=news&l=sl&id=288&portal=o-srcu-slovenije

in spremljajte www.facebook.com/pustovanjevlitiji 

 

NAČRTUJTE DOŽIVETJA LETA 

Priročna knjižica s koledarjem prireditev kaže, da se bo v Srcu Slovenije letos zvrstilo več kot 300 dogodkov!

Koledar bo od danes naprej na voljo tako na Turistični točki Srca Slovenije v Litiji kot drugod po Srcu Slovenije. Poiščete ga lahko na primer v TIC Kamnik, na Kolesarski točki Srca Slovenije v Dolskem, v Deželi kozolcev Šentrupert, na Občinski turistični zvezi Ivančna Gorica, v Turistični pisarni TD Mengeš in na Javnem zavodu Bogenšperk, sprotno načrtovanje pa vam vselej omogočata tudi napovednik dogodkov na 
www.srce-slovenije.si/o-srcu-slovenije/aktualno/dogodki

in FB profil Dogodki Srca Slovenije: 
www.facebook.com/srce.slovenije 

 

Razvojni center Srca Slovenije

 

 

 

 

 

 
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Ivančna Gorica!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!