Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za nedelja, 22.04.2018

jasno
Popoldne bo pretežno jasno, na severu države bo nastalo nekaj kopaste oblačnosti. Pihal bo jugozahodni veter. Najvišje dnevne temperature bodo od 24 do 29, na obali malo nad 20 °C.
10°C | 28°C
ponedeljek, 23.04.2018
10°C | 27°C
torek, 24.04.2018
12°C | 25°C
sreda, 25.04.2018
11°C | 26°C
četrtek, 26.04.2018
11°C | 26°C
Opozorila
Nedelja, 22.4.2018 ob 14h
Dodatnega opozorila ni.
10°C
28°C
jasno
Nahajaš se tukaj: Novice

Tretje mesto za Mestno kopališče Višnja Gora...


NOVICE

| |
09.11.2017      16:06
A A

Tretje mesto za Mestno kopališče Višnja Gora


Mestno kopališče Višnja Gora je v letošnji akciji izbora "Naj kopališče", v okviru katere poslušalke in poslušalci več radijskih postaj že 27 let zapored izbirajo najbolj priljubljena kopališča v Sloveniji, v kategoriji letnih kopališč, prejelo odlično, tretje mesto. V izboru je v šestih kategorijah sodelovalo 84 kopališč.


Deli:

V kategoriji letnih kopališč se je za lovoriko potegovalo 14 kopališč, kopalci pa so največ glasov namenili Letnemu kopališču Celje, na drugo mesto se je uvrstila Laguna Mestna plaža Ljubljana in na tretje Mestno kopališče Višnja Gora.

Glasovanje je potekalo na spletni strani www.najkopalisce.si, kjer so tudi zapisane ključne informacije o vseh sodelujočih kopališčih. Slednja so bila razdeljena v šest kategorij, in sicer mala, srednja in velika termalna kopališča, letna in naravna kopališča ter pokrita bazenska kopališča. Letos je bilo veliko število glasovnic oddanih tudi na samih kopališčih.

Ta izjemni rezultat smo dosegli skupaj z našimi sodelavci in partnerji ter seveda obiskovalci. Zelo smo ponosni, saj priznanje potrjuje, da delamo dobro. V naslednji sezoni bomo svojo ponudbo še nadgradili, do takrat pa vabljeni na prijetno razvajanje v našo kavarno. Medtem pa nas seveda spremljajte tudi na naši spletni strani in Facebook profilu. 
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Ivančna Gorica!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!