Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za ponedeljek, 16.07.2018

pretežno oblačno
Danes bo sprva oblačno, popoldne pa spremenljivo do pretežno oblačno. Predvsem v drugi polovici dneva se bodo pojavljale plohe in nevihte. Najvišje dnevne temperature bodo od 23 do 28 °C.
16°C | 28°C
torek, 15.07.2018
18°C | 27°C
sreda, 17.07.2018
16°C | 28°C
četrtek, 18.07.2018
15°C | 30°C
petek, 19.07.2018
15°C | 30°C
Opozorila
Ponedeljek, 16.7.2018 ob 7h
Dodatnega opozorila ni.
16°C
28°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice

Tretje mesto za Mestno kopališče Višnja Gora...


NOVICE

| |
09.11.2017      16:06
A A

Tretje mesto za Mestno kopališče Višnja Gora


Mestno kopališče Višnja Gora je v letošnji akciji izbora "Naj kopališče", v okviru katere poslušalke in poslušalci več radijskih postaj že 27 let zapored izbirajo najbolj priljubljena kopališča v Sloveniji, v kategoriji letnih kopališč, prejelo odlično, tretje mesto. V izboru je v šestih kategorijah sodelovalo 84 kopališč.


Deli:

V kategoriji letnih kopališč se je za lovoriko potegovalo 14 kopališč, kopalci pa so največ glasov namenili Letnemu kopališču Celje, na drugo mesto se je uvrstila Laguna Mestna plaža Ljubljana in na tretje Mestno kopališče Višnja Gora.

Glasovanje je potekalo na spletni strani www.najkopalisce.si, kjer so tudi zapisane ključne informacije o vseh sodelujočih kopališčih. Slednja so bila razdeljena v šest kategorij, in sicer mala, srednja in velika termalna kopališča, letna in naravna kopališča ter pokrita bazenska kopališča. Letos je bilo veliko število glasovnic oddanih tudi na samih kopališčih.

Ta izjemni rezultat smo dosegli skupaj z našimi sodelavci in partnerji ter seveda obiskovalci. Zelo smo ponosni, saj priznanje potrjuje, da delamo dobro. V naslednji sezoni bomo svojo ponudbo še nadgradili, do takrat pa vabljeni na prijetno razvajanje v našo kavarno. Medtem pa nas seveda spremljajte tudi na naši spletni strani in Facebook profilu. 
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Ivančna Gorica!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!