Logo MojaObčina.si

Ivančna Gorica

JUTRI
14°C
-1°C
PET.
15°C
1°C
2834

ŠPORTNI OBJEKT V METNAJU

V četrtek 11. oktobra, je v Metnaju slavnostno predano v uporabo športno igrišče.  Po uvodnem nagovoru voditeljice Barbare , je krajevna skupnost Metnaj dvignila svoj prapor, ki bo odslej vedno plapolal na drogu ob igrišču. Po nagovoru predsednika PGD Metnaj Miroslava Tula, je na kratko besedo prevzel bivši predsednik gasilske zveze Ivančna Gorica, tovariš Lojze Ljubič. Po nagovoru predsednika krajevne skupnosti Metnaj, gospoda Aleša Pečnika, je besedo prevzel župan občine Ivančna Gorica, gospod Dušan Strnad. Ko so zapele škarje in je vsak od predstavnikov dobil kos slavnostnega traku, je bilo igrišče uradno odprto. Dogodek je popestril ansambel Duo Pestotnik.
Velika zahvala gre tako domačinom , ki so omogočili in odstopili zemljišče , kot tudi občini Ivančna Gorica z županom na čelu in njegovimi sodelavci, enako gre zahvala izvajalcu , podjetju ELTIM in direktorju Perko Daretu. Tudi gasilci smo se potrudili, pri nadzoru del in pri kuhanju kavice kot za hladen napitek. Gasilci se zahvaljujemo občini in županu za posluh in pomoč pri gradnji garaže. Na koncu slovesnosti, smo gasilci poskrbeli za presenečenje. Zatulila je gasilska sirena, kajti na travniku se jezačelo kaditi. Enota gasilcev PGD Metnaj je bila z vozilom na kraju požara in uspešno pogasila ognjene zublje. Seveda je šlo za pokazno vajo. Hoteli smo občanom predstaviti kakšen je zvok sirene kadar kliče na intervencijo. Zatem je sledil divjačinski golaž naših lovcev in pijača po želji.   Bili so navdušeni nad presenečenjem.  Prejeli smo veliko pohval in upamo, da bomo pričakovanja tudi uresničili. 
V načrtu imamo veliko idej, katere bomo skušali uresničiti v pomladanskih mesecih.
predsednik PGD METNAJ
gasilec 1. stopnje
Miroslav Tul

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!