Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sreda, 21.11.2018

oblačno
Ponoči bo oblačno, rahle padavine bodo povsod ponehale. Burja na Primorskem bo še naprej slabela. Najnižje jutranje temperature bodo od -2 do 3, na Primorskem okoli 6 °C.
1°C | 5°C
četrtek, 20.11.2018
2°C | 3°C
petek, 22.11.2018
5°C | 6°C
sobota, 23.11.2018
5°C | 8°C
nedelja, 24.11.2018
6°C | 8°C
Opozorila
Torek, 20.11.2018 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
1°C
5°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

ŠPORTNI OBJEKT V METNAJU


ŠPORT

| |
16.10.2018      8:37
A A

ŠPORTNI OBJEKT V METNAJUDeli:
V četrtek 11. oktobra, je v Metnaju slavnostno predano v uporabo športno igrišče.  Po uvodnem nagovoru voditeljice Barbare , je krajevna skupnost Metnaj dvignila svoj prapor, ki bo odslej vedno plapolal na drogu ob igrišču. Po nagovoru predsednika PGD Metnaj Miroslava Tula, je na kratko besedo prevzel bivši predsednik gasilske zveze Ivančna Gorica, tovariš Lojze Ljubič. Po nagovoru predsednika krajevne skupnosti Metnaj, gospoda Aleša Pečnika, je besedo prevzel župan občine Ivančna Gorica, gospod Dušan Strnad. Ko so zapele škarje in je vsak od predstavnikov dobil kos slavnostnega traku, je bilo igrišče uradno odprto. Dogodek je popestril ansambel Duo Pestotnik.
Velika zahvala gre tako domačinom , ki so omogočili in odstopili zemljišče , kot tudi občini Ivančna Gorica z županom na čelu in njegovimi sodelavci, enako gre zahvala izvajalcu , podjetju ELTIM in direktorju Perko Daretu. Tudi gasilci smo se potrudili, pri nadzoru del in pri kuhanju kavice kot za hladen napitek. Gasilci se zahvaljujemo občini in županu za posluh in pomoč pri gradnji garaže. Na koncu slovesnosti, smo gasilci poskrbeli za presenečenje. Zatulila je gasilska sirena, kajti na travniku se jezačelo kaditi. Enota gasilcev PGD Metnaj je bila z vozilom na kraju požara in uspešno pogasila ognjene zublje. Seveda je šlo za pokazno vajo. Hoteli smo občanom predstaviti kakšen je zvok sirene kadar kliče na intervencijo. Zatem je sledil divjačinski golaž naših lovcev in pijača po želji.   Bili so navdušeni nad presenečenjem.  Prejeli smo veliko pohval in upamo, da bomo pričakovanja tudi uresničili. 
V načrtu imamo veliko idej, katere bomo skušali uresničiti v pomladanskih mesecih.
predsednik PGD METNAJ
gasilec 1. stopnje
Miroslav Tul
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Ivančna Gorica!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!