Logo MojaObčina.si

Ivančna Gorica

DANES
24°C
14°C
JUTRI
20°C
12°C

BOŽIČEK V METNAJU

Tako kot že od leta 2006, nas je v Metnaju tudi letos obiskal dobri mož. V nefeljo 23. decembra se je s parno lokomotivo  pripeljal Božiček. Pred njegovim prihodom so se otroci zbrali v novi garaži gasilskega doma in se zabavali z animatorkama. Sledile so igrice in ples. Po zaključku se je iza vogala zaslišal pisk lokomotive in iz dima se prikazal Božiček. Otroci so veselo vriskali. Z dobrim možem so se pogovorili in nato odpravili v garažo doma. Božiček je seveda prinesel bogata darila, katera mu je pomagal kupiri dobri donator. Poskrbljeno je bilo tako za najmlajše kot za tiste malo starejše. Za starše in ostale je bilo na voljo kuhano vino in slastno pecivo metnajskih žensk. Strojevodja je na novem igrišču prevažal otroke  z lokomotivo, ki je veselo vriskal. Po kaki uri se je vse končalo v pričakovanju naslednjega obiska.
Vsem ljudem vesele praznike in SREČNO NOVO LETO 2019.

Miroslav Tul

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi