Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za četrtek, 23.11.2017

oblačno
Ponoči bo pretežno oblačno, predvsem na vzhodu in severu pa delno jasno. Pihal bo jugozahodni veter. Najnižje jutranje temperature bodo od 3 do 10, v zatišnih legah severne Slovenije okoli 0 °C.
5°C | 12°C
petek, 24.11.2017
3°C | 14°C
sobota, 25.11.2017
6°C | 12°C
nedelja, 26.11.2017
4°C | 6°C
ponedeljek, 27.11.2017
-3°C | 4°C
Opozorila
Sreda, 22.11.2017 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
5°C
12°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Obvestila

Vabljeni k sodelovanju na pustovanju v ......


OBČINSKE, DRUŠTVA, OSTALO

| |
18.01.2015      23:06
A A

Vabljeni k sodelovanju na pustovanju v Ivančni GoriciDeli:

Tudi letos Občina Ivančna Gorica in Zavod Prijetno domače v sodelovanju s Plesnim klubom Guapa pripravljajo pustovanje s pustno povorko na Sokolski ulici v Ivančni Gorici. Pustovanje bo potekalo na pustno soboto 14. februarja dopoldan. K sodelovanju vabljene organizirane skupine in posamezniki, najlepše maske po izboru komisije bodo nagrajene.


Pustovanje bo potekalo na Sokolski ulici v središču Ivančne Gorice, na letošnjo pustno soboto, 14. februarja. Pevci, igralci, plesalci, likovni ustvarjalci, športniki, turistična društva, gasilska društva, šolski razredi, vrtčevske skupine, poslovni kolektivi, … skratka vsi ljudje dobre volje in vseh starosti vabljeni, da se pridružite veselemu pustovanju, bodisi kot skupinska ali posamezna maska. 


Organizatorji bodo za prijavljene skupine poskrbeli za okrepčilo, najboljše maske po izboru komisije bodo bogato nagrajene, pustno rajanje pa bo spremljal bogat program in obisk cirkusa bratov Malek, ki bo še posebej razveselil najmlajše. Pridih pusta obljubljajo tudi ponudniki na sobotni tržnici.

Informacije in prijave skupinskih mask (obvezno) potekajo na: 041 437 382,miha.genorio@ivancna-gorica.si.
Vabljeni!


Vir (tekst in foto): http://www.ivancna-gorica.si/aktualno/?id=4683
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Ivančna Gorica!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!