Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sreda, 28.06.2017

pretežno oblačno
Ponoči bo delno jasno. Najnižje jutranje temperature bodo od 13 do 20 stopinj Celzija.
18°C | 28°C
četrtek, 29.06.2017
17°C | 24°C
petek, 30.06.2017
16°C | 27°C
sobota, 01.07.2017
16°C | 23°C
nedelja, 02.07.2017
14°C | 25°C
Opozorila
Torek, 27.6.2017 ob 19h
V sredo popoldne in zvečer bodo že lahko nastale močnejše nevihte, ob prehodu vremenske fronte v noči na četrtek pa bodo krajevni nalivi in močnejši sunki vetra, ni izključen pojav toče.
18°C
28°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Obvestila

V soboto prireditev Mladi in podjetništvo


POSLOVNE, OBČINSKE, ZAVODI

| |
04.11.2013      18:48
A A

V soboto prireditev Mladi in podjetništvo



Deli:

O čem sanjajo mladi, koga potrebujejo podjetniki? Kako podjetni so mladi in kako mladostni so podjetniki? Vse to bomo skušali ugotoviti v soboto 9. novembra 2013 med 15. in 19. uro v Srednji šoli Josipa Jurčiča. 


Na pobudo Podjetniškega kolegija župana Dušana Strnada in v sodelovanju z Mladinskim svetom občine Ivančna Gorica bo prireditev omogočila druženje mladih s podjetniki in izmenjavo mnenj, stališč in pričakovanj. Predstavili se bodo tudi deležniki v procesu izobraževanja, usposabljanja in zaposlovanja. Kako gledajo na podjetništvo v izobraževalnih ustanovah, nam bodo povedali pristojni v Srednji šoli Josipa Jurčiča in Visoke šole za tehnologije in sisteme. Zvedeli bomo nekaj o trendih zaposlovanja s strani predstavnikov Zavoda za zaposlovanje. Predstavili se bodo nekateri podjetniki in povedali kaj je tisto kar iščejo poleg znanja in izkušenj, ko zaposlujejo nove sodelavce. Organizirani bosta dve zanimivi delavnici na temo podjetništva in predavanje o podjetniški poti. Sledila bo okrogla miza na kateri bomo razvili debato o trenutnem stanju glede nezaposlenosti mladih in kaj bi lahko bila rešitev. Prireditev bomo zaključili s prijetnimi melodijami Zborallice, Mešanega pevskega zbora Zagradec in Nine Pušlar, ki bo povedala tudi nekaj o svoji podjetniški poti. 

Za udeležence prireditve pa je organiziran tudi after party o katerem več na prireditvi sami. Vabljeni!!!

 

Vir (tekst in foto) : http://www.ivancna-gorica.si/aktualno/?id=1065




0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Ivančna Gorica!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!