Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za nedelja, 23.07.2017

oblačno
Popoldne bo sončno in vroče. Nastajale bodo krajevne plohe in nevihte, ki bodo pogostejše v severni in vzhodni Sloveniji. Zavlekle se bodo tudi v noč. Sprva bo še pihal jugozahodnik, v severovzhodni Sloveniji pa bo zapihal severni veter. Najvišje dnevne temperature bodo od 28 do 35 stopinj.
19°C | 26°C
ponedeljek, 24.07.2017
19°C | 26°C
torek, 25.07.2017
16°C | 25°C
sreda, 26.07.2017
14°C | 24°C
četrtek, 27.07.2017
14°C | 26°C
Opozorila
Nedelja, 23.7.2017 ob 16h
Nekaj močnejših neviht se lahko predvsem na severu in vzhodu Slovenije pojavi že danes, jutri pa bo možnost krajevnih neurij povečana po vsej državi.
19°C
26°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Obvestila

Prekinjena oskrba s pitno vodo, prestavljen ......


ZAVODI

| |
03.02.2014      18:46
A A

Prekinjena oskrba s pitno vodo, prestavljen odvoz komunalnih odpadkovDeli:

Obveščamo občane občine Ivančna Gorica, da zaradi izrednih vremenskih razmer niso prevzeli in odpeljali mešane embalaže iz okoliških krajev občine Ivančna Gorica.

 

Prevzem in odvoz mešane embalaže bomo nadoknadili predvidoma v soboto dne 08.02.2014.

 

Javno komunalno podjetje Grosuplje obvešča vse uporabnike komunalnih storitev, da se je stanje pri oskrbi s pitno vodo iz nedelje, ko je bilo še povsem zadovoljivo, do ponedeljka zjutraj izrazito poslabšalo.  Podrto drevje je prekinilo električno napajanje vodnih črpališč, zato so pristojne službe uporabile vse razpoložljive agregate za obratovanje vodnih črpalk. S tem so zagotovili, da je večina naselij s pitno vodo delno oskrbljena. Na območju občine Ivančna Gorica je lahko ta trenutek  brez vode nekaj naselij, ki se oskrbujejo preko hidropostaj. Med njimi so  Valična vas, Kamni vrh, Kuželjevec, Mali Videm, Stična visoka cona, Metnaj. Tam se bodo tekom dneva  nameščali dodatni agregati.


Uporabnike pitne vode zato pozivamo k največjem možnem varčevanju pri porabi vode.

Objekti za odvajanje in čiščenje odpadne vode delujejo z občasnimi motnjami. Predvsem ČN Ivančna Gorica obratuje občasno, medtem ko Grosupeljska in Šentviška čistilna naprava delujeta brez posebnosti.


Komunalne odpadke bodo pristojne službe odvažale le iz območij naselja Grosuplje in Ivančna Gorica, za ostala območja se bo odvažanje odpadkov izvajalo v naslednjih dneh, ko bo vzpostavljena  prevoznost cest.  

Ekipe zimske službe so utrujene, saj so že peti dan v pogonu zato prosijo za razumevanje.


Dodano 4.2.2014

Obveščamo občane Občine Ivančne Gorice, da bomo zaradi izrednih vremenskih razmer danes, dne 04.02.2014 prevzeli in odpeljali mešano embalažo v manjšem obsegu, kot bi morali po urniku odvoza. Prevzem mešane embalaže se bo predvidoma vršil po naslednjem planu:

KS Višnja gora:  mešano embalažo bomo prevzeli iz naselij Višnja gora, Peščenik, Kriška vas, Nova vas, Zavrtače,

KS Krka: mešano embalažo bomo prevzeli iz naselij Gabrovčec, Gradiček, M. in V. Lese, Krka, Krška vas, Trebnja Gorica, Znojile, in spodnji del Podbukovja,

KS Muljava: prevzeli bomo vso mešano embalažo,

KS Zagradez: mešano embalažo ne bomo prevzeli,

KS Ambrus: mešano embalažo ne bomo prevzeli.

 

Prevzem in odvoz mešane embalaže bomo nadoknadili predvidoma v soboto 08.02.2014.


JKP Grosuplje
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Ivančna Gorica!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!