Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za ponedeljek, 23.10.2017

pretežno oblačno
Danes bo v zahodni Sloveniji delno jasno. Drugod bo pretežno oblačno, ponekod v vzhodni Sloveniji bo občasno še možen rahel dež. Predvsem v Prekmurju in deloma na Štajerskem in Koroškem ter na Gorenjskem vzdolž Karavank in Kamniških Alp bo pihal severni veter. Najvišje dnevne temperature bodo od 9 do 13, na Primorskem do okoli 17 stopinj C.
7°C | 14°C
torek, 24.10.2017
4°C | 17°C
sreda, 25.10.2017
3°C | 15°C
četrtek, 26.10.2017
3°C | 20°C
petek, 27.10.2017
6°C | 19°C
Opozorila
Ponedeljek, 23.10.2017 ob 10h
Dodatnega opozorila ni.
7°C
14°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Obvestila

Novoletno srečanje za male in velike ......


ŠPORT, OBVESTILA

| |
19.12.2013      14:54
A A

Novoletno srečanje za male in velike nogometašeVrtec Ivančna Gorica
Vrtec Ivančna Gorica
Deli:

Drage nogometašice in nogometaši ter starši, v letošnjem letu smo skupaj doživeli veliko lepega in zanimivega. Vedno sicer ni bilo lahko, vendar smo vse težave premagovali z dobro voljo in veseljem do športa ter druženja. Nogomet ne jemljemo samo kot tekmovanje, saj nam je ravno tako pomembno skupno druženje in medsebojno razumevanje. Vse to želimo še nadgraditi v naslednjem letu. Otroci iz vrtcev, kjer izvajamo program Nogometne urice pa bodo, pred uradnim delom programa, odigrali svojo prvo tekmo z vrstniki iz drugih krajev. 
Da se primerno poslovimo od nogometnega leta 2013 in vsem zahvalimo za sodelovanje, vabimo vse nogometaše, starše, družinske člane in prijatelje na zaključno prireditev:
V soboto 21. decembra ob 10.30 v telovadnici Srednje šole Josip Jurčič v Ivančni Gorici.

 

Program VVZ:
9.30 - Zbor otrok iz VVZ in staršev ter prijateljev
11.00 - Prihod dedka mraza, obdarovanje ter zabavni program. 

Prireditev bo trajala predvidoma do 11.30 ure - lahko pa ostanete in si ogledate tudi program za starejše v klubu. Vsi otroci bodo prejeli priložnostno majico in skromno darilo. Medtem, ko se bodo otroci zabavali z vrstniki in bodo za njih skrbeli njihovi trenerji boste lahko starši in prijatelji čas prijetno izkoristili ob klepetu in okrepčilu.

 

Program NŠ:
10.30 - Zbor igralcev NŠ in staršev ter prijateljev.
11.00 - Prihod dedka mraza, obdarovanje ter zabavni program. 
11.30 - Revijalne tekme: U7 proti U8, U9/U10 proti staršem, mamice proti U11, ekipa deklet iz Gimnazije Ivančna Gorica proti U13, Ekipa Gimnazije Ivančna Gorica proti U15 ter tekma trenerjev proti NŠ.

Prireditev bo trajala predvidoma do 13.30 ure. 
Igralci naj pridejo v klubski opremi, starši in prijatelji pa bodo lahko čas prijetno izkoristili ob klepetu in okrepčilu.
Pripravili bomo tudi skromno bogat nogometni srečelov, na voljo pa bo tudi možnost nakupa opreme za vaše nogometaše.


Prijetne prihajajoče praznike,

Vaša nogometna šola


Vir (tekst in foto): http://www.ns-ivancnagorica.si/

0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Ivančna Gorica!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!