Logo MojaObčina.si

Ivančna Gorica

DANES
28°C
13°C
JUTRI
31°C
14°C
Deli
2442

VEČNAMENSKO IGRIŠČE V METNAJU

Te dni potekajo zaključna dela na večnamenskem igrišču v Metnaju. Končana je preplastitev igrišča z asfaltno prevleko, končano je barvanje oznak na igrišču, prav tako je končano tudi asfaltiranje površin okrog gasilskega doma PGD Metnaj. V naslednjih dneh bodo izvedena še preostala zaključna dela. Igrišče bo slovesno odprto 11. oktobra ob 17:30 uri. Igrišče so otroci že preiskusili. Naenkrat je kar zaživelo. Brcala se je žoga, kolesarji so preiskušali svoje spretnosti. V novi garaži gasilskega doma prav tako potekajo zaključna dela. Veliko je že narejenega. Danes smo poleg asfalta dobili tudi pleskanje garaže, da bo ob slovesnosti malo lepša.  Upamo, da bo igrišče služilo svojemu namenu in popestrilo življenje v Metnaju.
predsednik PGD Metnaj
gasilec 1. stopnje
Tul Miroslav

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi