Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sreda, 17.01.2018

pretežno jasno
Popoldne bo spremenljivo do pretežno oblačno. Pojavljale se bodo krajevne plohe in posamezne nevihte. Ponekod bo pihal severozahodni veter. Najvišje dnevne temperature bodo od 2 do 9, na severozahodu do 11 °C.
-4°C | 8°C
četrtek, 18.01.2018
-4°C | 8°C
petek, 19.01.2018
3°C | 5°C
sobota, 20.01.2018
0°C | 6°C
nedelja, 21.01.2018
0°C | 6°C
Opozorila
Sreda, 17.1.2018 ob 13h
Dodatnega opozorila ni.
-4°C
8°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Kultura

XIX. Tradicionalni Božično – novoletni ......


KULTURA

| |
19.12.2013      14:20
A A

XIX. Tradicionalni Božično – novoletni koncert Godbe StičnaDeli:

Tudi Godba Stična je uspešno zaključila še eno ustvarjalno leto in ob tem pripravila že XIX. Tradicionalni Božično – novoletni koncert. Kaj vse so delali in se naučili letos, so predstavili v soboto, 14. decembra, in v nedeljo, 15. decembra. V dveh koncertnih večerih jim je na odru družbo delal poseben gost, legendarni pevec Nace Junkar. Pester repertoar orkestrskih pesmi, ki so jih odigrali godbeniki, je tako dopolnil s petjem svojih lastnih pesmi, na koncu pa so združili moči še v dveh najlepših pesmih primernih za prihajajoči praznični čas.


Leto 2013 je bilo za Godbo Stična na splošno zelo posebno in delavno. Med najodmevnejšimi projekti so sodelovanje z bivšo članico Nino Pušlar na njenem lastnem koncertu v Ivančni Gorici ter kasneje še v oddaji Raketa na Planetu na Planet TV, posneli pa so tudi dve pesmi za CD Glasbene šole Grosuplje, ki bo izšel ob 40-letnici njenega delovanja.

V soboto se je koncerta udeležil tudi župan Dušan Strnad, kateremu je šla prav posebna zahvala, saj Občina vedno podpira Godbo Stična, ji pomaga, letos pa je zaslužna tudi za pridobitev dveh novih inštrumentov. Tako bodo godbenice in godbeniki lahko še naprej z glasbo razveseljevali svoje poslušalce ter popestrili marsikatero prireditev v naši občini ter okolici.

 

Vir (tekst in foto): http://www.ivancna-gorica.si/aktualno/?id=1110
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Ivančna Gorica!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!