Logo MojaObčina.si

Ig

JUTRI
9°C
2°C
SRE.
8°C
1°C
3441

Župan sprejel vodstvo Direkcije RS za infrastrukturo

V sredo, 17. 4. 2019 je župan Janez Cimperman, sprejel direktorja Direkcije RS za infrastrukturo, Damirja Topolka s sodelavci. Beseda je tekla o vzdrževanju in rekonstrukciji državnih cest na območju Občine Ig. Pozornost so namenili gradnji krožišča pri KPD in prenovitvi Ljubljanske ceste. Po uvodnem sestanku v prostorih Občine Ig je delegacija odšla na ogled omenjenih lokacij. Župan je gospodu Damirju Topolku medtem podal pobudo še za dokončanje asfaltiranja ceste od naselja Staje proti Iški vasi, v delu, kjer je asfalt dotrajan. Ekipa je odšla na gradbišče pri Kotu, kjer se rekonstruira križišče z avtobusno postajo. Ogled so nadaljevali v Iški vasi, kjer so pregledali dokončana dela asfaltiranja ceste in pločnikov od POŠ Iška vas do Gasilskega doma v središču Iške vasi. Župan se je predstavnikom Direkcije RS za infrastrukturo zahvalil za obisk  in izrazil upanje, da se bo dobro sodelovanje z Direkcijo nadaljevalo tudi v prihodnje. 

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi