Logo MojaObčina.si

Ig

DANES
8°C
-3°C
JUTRI
10°C
2°C
3662

Kronometer Škofljica - Ig prvič in ne zadnjič

Kronometer Škofljica – Ig bo postal tradicionalen.  

Kronometer za pokal Slovenije, Kolesarske zveze Slovenije, Škofljica – Ig, ki je bil letos prvič izveden, bo postal po zagotovilih vseh vpletenih tradicionalen. Glavni organizator KD LPP in soorganizator KŠD Moja Občina iz Škofljice sta se potrudila in prireditev izvedla v skladu z vsemi pravili, ki veljajo v tem športu. Kljub napovedim slabega vremena se je na progo podalo 81 tekmovalcev in jo končalo brez nezgod in celo vreme je zdržalo. Najhitreje sta s kronometrom opravila Laura Šimenc, BK Umag, in Matej Kravos, TUŠ T.E.A.M. Prireditev sta si z zanimanjem ogledala in ob zaključku najboljšim tudi podelila priznanja ter medalje Ivan Jordan, župan Občine Škofljica in  Peter Horvat, direktor LPP. Prireditev je povezoval Stane Werbole. Da je vse gladko potekalo gre zahvala članom KD LPP, KŠD Moja Občina, sodnikom, redarjem in Treven Roku ter njegovi skupini, za opravljeno redarsko delo. Posebna zahvala gre Občini Škofljica, družbi LPP, Pekarni Pečjak, PGD Škofljica in Osnovni Šoli Škofljica ter vsem ostalim.

Prireditev je bila v okviru akcije Slovenija Kolesari.

Nasvidenje naslednje leto.

 

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi