Logo MojaObčina.si
DANES
24°C
13°C
JUTRI
26°C
11°C
Oceni objavo

Barjanka ponovno na Igu

Barjanka je turistično športni dogodek, ki povezuje lokalno skupnost, občine, ponudnike in društva. Trasa Barjanke Hervis bo potekala po vseh občinah v krajinskem parku Ljubljansko barje in bo dolga 72 km. Tudi letos se bodo kolesarji ustavili na Igu, tokrat na Tržnici Ig, kjer bodo imeli krajši postanek. Poleg stalnih razstavljavcev tržnice, bodo kolesarje pozdravili tudi člani domačih društev – predstavili se bodo:

  • Gobarsko mikološko društvo Ig
  • Društvo žena in deklet na podeželju Ig,
  • Društvo Fran Govekar Ig in
  • Turistično društvo Škofljica.

Kolesarje na Igu pričakujemo to soboto, 10. 6. 2023, med 10.30 in 11.00. Dobrodošli, da jih pozdravite, obiščete Tržnico Ig. Ob sobotah in nedeljah je med 10. in 18. uro odprt tudi Morostig – hiša narave in kolišč.

V času kolesarjenja bodo na trasi kratkotrajne premične zapore cest – vse udeležence v prometu prosimo za upoštevanje navodil spremljevalcev Barjanke.

 

Oglejte si tudi