Logo MojaObčina.si
DANES
26°C
15°C
JUTRI
24°C
14°C
Oceni objavo

Tržnica Ig to soboto plesno obarvana

V soboto, 27. maja vabljeni na Tržnico Ig, ki bo odprta od 8. do 13. ure na ploščadi pred Morostigom. Tokrat bo spremljevalni program na tržnici plesno obarvan. Od 10. ure naprej se bodo predstavile plesne skupine iz naše in sosednje občine. Najmlajši med letom pridno vadijo v okviru šolskih ali izvenšolskih dejavnosti. S plesnimi spretnostmi in koreografijami, ki so jih pripravili v letošnjem šolskem letu, se bodo predstavili:
  • skupina Breakdance (TD Kurešček)
  • skupina Plesne kokice (TD Kurešček)  
  • latino plesalke OŠ Ig
  • hip-hop plesna skupina OŠ Ig
  • ritmična gimnastičarka Mia Gregorčič (KRG TiM)
  • skupina Frklje (ŠKD Frklje, Škofljica).

Vljudno vabljeni, da si vzamete čas in si ogledate plesne točke! 

Aktualna obvestila o ponudnikih na Tržnici Ig spremljajte na FB-strani: Tržnica Ig

Obiščite Morostig - hišo narave in kolišč

Po ogledu plesnih točk, vabljeni na stalno razstavo v Morostig - hišo narave in kolišč, ki ima svoja vrata odprta ob sobotah in nedeljah med 10. in 18. uro. Zgodba raziskovanja Ljubljanskega barja se začne na razstavi v Hiši in nadaljuje po kratkočasni tematski poti do kolišča v naravni velikosti. Dobrodošli!


Oglejte si tudi