Logo MojaObčina.si

Ig

JUTRI
15°C
-2°C
PON.
15°C
-3°C
Deli
4113

Strategija razvoja turizma v občini Ig

Občina Ig je v pripravi "Strategije razvoja turizma v občini Ig za obdobje 2018-2027" in ker tu potrebujemo tesno sodelovanje z javnim, nevladnim in zasebnim sektorjem  vabimo vse zainteresirane na sestanek v sredo, 25. oktobra 2017, ob 17. uri v sejno dvorano Centra Ig, Banija 4.
K tesnejšemu sodelovanju želimo pritegnite vse, ki pri razvoju turizma v naši občini vidijo svojo pot oz. priložnost. Uspešni bomo le takrat, ko bomo strnili sile in dokazali, da radi živimo v ižanski občini in bi v njej tudi uresničevali svoje zastavljene cilje.

Vljudno vabljeni.
 Vse dodatne informacije na tel. 01/280 23 18.

 

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!