Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za ponedeljek, 22.10.2018

delno oblačno
Ponoči bo na Primorskem pretežno jasno, pihala bo zmerna burja. Drugod v notranjosti države bo večinoma oblačno, predvsem v jugovzhodnih krajih bo občasno še možen rahel dež. Najnižje jutranje temperature bodo od 3 do 8, ob morju okoli 10, v Gornjesavski dolini okoli 0 °C.
5°C | 14°C
torek, 23.10.2018
6°C | 15°C
sreda, 24.10.2018
7°C | 21°C
četrtek, 25.10.2018
7°C | 14°C
Opozorila
Nedelja, 21.10.2018 ob 17h
Dodatnega opozorila ni.

Ig

5°C
14°C
delno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Občinske

Dan odvetniške pravne pomoči "pro bono"...


OBČINSKE

| |
13.12.2017      12:10
A A

Dan odvetniške pravne pomoči "pro bono"Deli:

Odvetniška zbornica Slovenije tudi letos organizira sedaj že 7. tradicionalno akcijo - DAN ODVETNIŠKE PRAVNE POMOČI "PRO BONO". Novost letošnje akcije je, da se akcija seli tudi izven odvetniških pisarn. Za sodelovanje pri tej akciji so se na prošnjo Odvetniške zbornice Slovenije odločile tudi nekatere lokalne skupnosti, ki so prijazno odstopile svoje prostore, da bi odvetniki lahko nudili pravno pomoč tudi na teh. Svoje prostore je za uresničitev letošnje akcije odstopila tudi Občina Ig.

DAN ODVETNIŠKE PRAVNE POMOČI "PRO BONO" bo potekal v torek, 19.12.2017 od 9:00 do 17:00 ure, v sejni sobi v Centru Ig, Banija 4 - 3. nadstropje.

V primeru kakršnihkoli vprašanj ali nejasnosti ter za morebitno predhodno najavo vašega prihoda vas naprošamo, da kontaktirate odvetnika Klemena Goloba na tel. št.: 031/758-060 ali na elektronski naslov klemen.golob@op-golob.si."

 

Več informacije glede dneva odvetniške pravne pomoči pro bono na povezavi
www.odv-zb.si/predstavitev/odvetn

 

 LJUBLJANSKI OBMOČNI ZBOR

        » PRO BONO DAN » 
Priloge:
PDF
probonodan.pdf
102363_probonodan.pdf (190,94 KB)

Prenesi vse
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Ig!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!