Logo MojaObčina.si

Ig

DANES
30°C
17°C
JUTRI
31°C
17°C
6847

Dan odvetniške pravne pomoči "pro bono"

Odvetniška zbornica Slovenije tudi letos organizira sedaj že 7. tradicionalno akcijo - DAN ODVETNIŠKE PRAVNE POMOČI "PRO BONO". Novost letošnje akcije je, da se akcija seli tudi izven odvetniških pisarn. Za sodelovanje pri tej akciji so se na prošnjo Odvetniške zbornice Slovenije odločile tudi nekatere lokalne skupnosti, ki so prijazno odstopile svoje prostore, da bi odvetniki lahko nudili pravno pomoč tudi na teh. Svoje prostore je za uresničitev letošnje akcije odstopila tudi Občina Ig.

DAN ODVETNIŠKE PRAVNE POMOČI "PRO BONO" bo potekal v torek, 19.12.2017 od 9:00 do 17:00 ure, v sejni sobi v Centru Ig, Banija 4 - 3. nadstropje.

V primeru kakršnihkoli vprašanj ali nejasnosti ter za morebitno predhodno najavo vašega prihoda vas naprošamo, da kontaktirate odvetnika Klemena Goloba na tel. št.: 031/758-060 ali na elektronski naslov klemen.golob@op-golob.si."

 

Več informacije glede dneva odvetniške pravne pomoči pro bono na povezavi
www.odv-zb.si/predstavitev/odvetn

 

 LJUBLJANSKI OBMOČNI ZBOR

        » PRO BONO DAN » 

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi