Logo MojaObčina.si

Ig

JUTRI
15°C
-2°C
PON.
15°C
-3°C
3652

Praznična številka Mostiščarja

Pred vami je zadnja številka letošnjega Mostiščarja, ki je praznično obarvana.  V njem si lahko preberete o pestrem kulturnem dogajanju v naših društvih in velikih uspehih naših mladih športnikov.  Našli boste tudi voščila društev, zavodov in vaških svetov. Ob tej priložnosti se uredništvo zahvaljuje vsem piscem prispevkov, saj je lahko le skupaj z vami, občinsko glasilo tako bogato. Vabljeni pa tudi vsi ostali, da se nam pridružite in tudi vi ustvarjate vsebino Mostiščarja.  Vsem občanom, bralcem in piscem želimo lepe praznike ter srečno in uspešno leto 2017!
Pa prijetno branje.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!