Logo MojaObčina.si

Ig

JUTRI
16°C
7°C
SOB.
18°C
5°C
6847

Mostiščar december

V zadnji letošnji številki Mostiščarja vam poleg  lepih voščil ob bližajočih se praznikih v branje ponujamo še mnogo zanimivih vsebin. Preberite si kako je potrebno zaščiti vodomere pred zimo ter informacije o zimski službi.  V teh številki najdete že vabilo k sodelovanju na a Podkrimskem pustnem karnevalu in javni razpis za zbiranje predlogov za občinska priznanja.

Društva pišejo o svojih dejavnostih -  upokojenci so martinovali na Primorskem, na Igu je ob tem prazniku potekal koncert Na zdravje, v rubriki Življenje župnij pa o farnem žegnanju na Igu, saj je sv. Martin zavetnik ižanske župnije. Društvo Odmev Mokrca je pripravilo več komemoracij. Na šoli so učenci tudi letos tradicionalno slovensko zajtrkovali ter obeležili dan spomina na žrtev prometnih nesreč. Tudi članek iz Vrtca Ig najdete v tej številki.

Dejavni so bili markacisti, o tem si lahko preberete v planinskem kotičku. 

Na koncu vabljeni na številne praznične prireditve naših društev, pohodov, koncertov. Vabljeni, da se jih udeležite in si tako polepšate praznične dni.

Želimo vam prijetno branje in vsega dobrega v letu, ki prihaja.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi