Logo MojaObčina.si

Ig

DANES
25°C
16°C
JUTRI
26°C
11°C
3483

Krajevni urad Ig ostaja zaprt

S sklepom Vlade RS podaljšano omejeno delovanje Upravne enote Ljubljana.  Na 198. dopisni seji je Vlada RS podaljšala ukrep glede prisotnosti javnih uslužbencev na delovnih mestih v organih državne uprave (tudi upravnih enot) zaradi zajezitve širjenja tretjega vala epidemije. Predstojnikom organov državne uprave je Vlada naložila, da upoštevaje vrsto in naravo nalog organa v obdobju od vključno 12. aprila 2020 do vključno 18. aprila 2021 zagotovijo, da bo na delovnih mestih prisotnih največ 20 odstotkov javnih uslužbencev.

Za obvladovanje epidemije COVID-19 ter upoštevaje aktualno epidemiološko situacijo je Vlada RS sprejela odločitev, da se v času od vključno 12. aprila 2021 do vključno 18. aprila 2021 podaljša ukrep omejitve gibanja in prihajanja javnih uslužbencev na delovno mesto ter njihovo zadrževanje v uradnih prostorih organov državne uprave, torej tudi v upravnih enotah.

Krajevni urad Medvode tako ostaja zaprt do preklica. Do nadaljnjega ostajajo zaprti tudi krajevni uradi Dol pri Ljubljani, Dobrova, Ig, Notranje Gorice, Velike Lašče in Škofljica.

V tem času stranke naročamo oziroma sprejemamo zgolj iz razloga ureditve nujnih, neodložljivih upravnih zadev. Za obisk upravne enote Ljubljana se morate predhodno naročiti na telefonsko številko 01 475 56 21, s posredovanjem elektronskega sporočila na elektronski naslov narocanje.uelj@gov.si ali preko navadne pošte.

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi