Logo MojaObčina.si

Ig

DANES
15°C
12°C
JUTRI
20°C
10°C

Nov termin za cepljenje na Igu - 26. november

Cepljenje je enostaven, varen in najučinkovitejši ukrep za zaščito pred covidom-19. Ne ščiti le cepljenih posameznikov, temveč z zmanjševanjem širjenja bolezni tudi druge. Da bi našim občanom olajšali dostopnost cepljenja, bo cepljenje proti covidu-19 potekalo v PETEK, 26. 11. 2021, od 16.30 do 20.00 v ŠPORTNI DVORANI IG (Troštova ul. 24). Predhodna prijava ni potrebna!
Možno bo cepljenje s prvim, drugim ali tretjim odmerkom. Tretji odmerek lahko prejmete 6 mesecev po prejetju 2. odmerka mRNA cepiva (Pfizer, Moderna) oz. 2 meseca po prejetju 2. odmerka vektorskega cepiva (Astra Zeneca) ali 1. odmerka cepiva Janssen.
Vsi, ki se boste cepili, boste lahko dobili tudi natisnjeno potrdilo o cepljenju.
Cepljenje bo izvajal pooblaščeni koncesionar: ADM – ambulanta družinske medicine.

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi