Logo MojaObčina.si

Ig

DANES
5°C
-2°C
JUTRI
7°C
-3°C

Decembra spet cepljenje na Igu

Še je čas, da se odločite za cepljenje proti covidu-19. Da bi olajšali dostopnost cepljenja našim občanom, bo cepljenje potekalo v PETEK, 17. 12. 2021, od 17. do 20. ure v STEKLENI AVLI OŠ IG, Troštova ul. 24 (vstop čez glavni vhod Športne dvorane Ig). Predhodna prijava ni potrebna!

Možno bo cepljenje s prvim, drugim ali tretjim odmerkom. Tretji odmerek lahko prejmete 6 mesecev po prejetju 2. odmerka mRNA cepiva (Pfizer, Moderna) oz. 2 meseca po prejetju 2. odmerka vektorskega cepiva (AstraZeneca) ali 1. odmerka cepiva Janssen.

Vsi, ki se boste cepili, boste dobili tudi natisnjeno potrdilo o cepljenju.
Cepljenje bo izvajal pooblaščen koncesionar: ADM – ambulanta družinske medicine.

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi