Logo MojaObčina.si

Ig

DANES
17°C
11°C
JUTRI
16°C
9°C

Ižanci - ostanimo zdravi

Po podatkih NIJZ, smo v Občini Ig v dobri kondiciji - nimamo zabeleženega primera bolezni. Na tem mestu se zahvaljujemo vsem občanom, ki natančno upoštevate vse zaščitne ukrepe, ki jih predpisuje Vlada RS in ste ostali doma. Ob tem vas naprošamo, da vsa navodila natančno upoštevajte tudi v prihodnje, da ostane Občina Ig na varni strani statistike. 

Ob tem ponovno pozivamo vse, da v času povečane požarne ogroženosti ne kurite ognja na prostem. Prav tako ste naprošeni, da se izogibate turističnim točkam, kot so Krim, Iški vintgar in Kurešček ter vse pešpoti, ki vodijo do teh in ostalih turističnih točk. 
Na Občino Ig prejemamo številne predloge, katere aktivnosti bi bilo potrebno še postoriti. Ob tem vabimo prostovoljce, da se nam javite na: info@obcina-ig.si. Skupaj bomo močnejši.

Ostanite doma in ostanimo zdravi.

Štab CZ Občine Ig

 

 

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi